Ваш акаунт не активовано. Перевірте пошту. 
  1. Робота в Україні
  2. Освіта
  3. Курси підвищення кваліфікації
  4. Cтудія "Кіно і Телебачення" ("Кіт")

  Cтудія "Кіно і Телебачення" ("Кіт")

  Поставити питання

  Телефон: (063) 798-2367, (096) 726-6898

  Контактна особа:Поляков В'ячеслав Петрович

  Адреса сайту:kitua.com

  Місце навчання:м. Дніпропетровськ, вул. Комсомольська, 65

  Мета програми студії: навчання перспективної молоді та дітей, надання молодим талантам можливості проявити себе в галузі кіно і телебачення. Студія в 2014 році отримала 1-е місце премії "Артіс" в номінації краща відеостудія Дніпропетровської області за досягнення в галузі культури і мистецтва. Гумористичний серіал "Кумедні" в 2013 і 2014 рр. знімався в дитячому оздоровчому таборі на території Болгарії і таборі "Аврора" у Скадовську. У 2015 студія брала активну участь у створенні відеокліпів групи "Тарантінос" - "На позитиві" і "Солдати" та інших. У 2015 студія провела конкурс телеведучих "Телестарт" на 51 каналі Дніпропетровська. Зараз студія готується до зйомок ігрового художнього пригодницького фільму в стилі "Бумер". Ми запрошуємо до своїх лав і надаємо можливість розвивати і реалізовувати свої ідеї як самостійно, так і в співпраці зі студією і нашими партнерами. Спеціально для молодих талантів, а так само любителів кіно і телебачення, студія "Кіно і Телебачення" відкриває свої двері. Талановиті педагоги, найширший асортимент курсів, доброзичлива атмосфера та індивідуальний підхід.

  Напрями навчання: - курси з художньої фотографії; - курси з ораторської майстерності; - курси телеведучих; - курси ведучих шоу-програм

  Тривалість курсу вивчення: 6 занять по 2,5 години

  Вартість за семестр: 450 - 800 грн

  Система знижок: від 2 осіб

  Формат освіти: - курсове навчання

  Форма навчання: - денна форма навчання; - вечірня форма навчання; - заняття у вихідні дні

  Кількість осіб в групах: від 12 до 25 осіб

  Тип документа, що видається після навчання: сертифікат студії "Кіно і Телебачення"

  Додаткова інформація: Автор і ведучий тренінгу "Ораторська майстерність" - В'ячеслав Поляков, автор книги "Уроки ораторського мистецтва. Красномовство дорожче грошей". Автор і ведучий тренінгу "Ведучий шоу-програм і тамада" - В'ячеслав Поляков, конферансьє і ведучий шоу-програм з 10-річним досвідом Автор і ведучий тренінгу "Телеведучий" - В'ячеслав Поляков - автор і ведучий телепрограм на 11 і 51 телеканалах Дніпропетровська. Автор і ведучий курсу "Художня фотографія" - Юрій Пржепюрко, фотомайстер з 15-річним стажем. Спеціально для молодих талантів, а так само любителів кіно і телебачення, студія "Кіно і Телебачення" відкриває свої двері. Талановиті педагоги, найширший асортимент курсів, доброзичлива атмосфера та індивідуальний підхід.


  Часто шукають

  ↑ Вгору