Ваш акаунт не активовано. Перевірте пошту. 
  1. Робота в Україні
  2. Освіта
  3. Курси підвищення кваліфікації
  4. Центр післядипломної освіти ВАТ "Укртелеком"

  Центр післядипломної освіти ВАТ "Укртелеком"

  Поставити питання

  Телефон: (044) 274-0798

  Факс:(044) 274-0699

  Адреса сайту:www.gnc.ukrtelecom.ua/study/courses

  Місце навчання:м. Київ, вул. Дружківська, 10 Філії: - Луганськ; - Одеса; - Запоріжжя; - Харків; - Львів; - Чернігів; - Cевастополь.

  Навчальний процес організується з урахуванням можливостей сучасних інформаційних технологій навчання, стану матеріально-технічної бази центра та орієнтується на формування освіченої особистості, здатної до постійного оновлення та поглиблення професійних знань, умінь, професійної мобільності, швидкої адаптації до змін і розвитку у соціальній сфері, техніці і технологіях зв'язку, системах управління та організації праці в умовах ринкової економіки.

  Напрями навчання: - транспортні системи первинної мережі; - cистеми комутації та апаратно-програмні комплекси; - обладнання радіофікації. системи фіксованого та рухомого радіозв'язку; - енергозабезпечення; - проектування; - безпека життєдіяльності; - менеджмент; - економіка; - маркетинг; - бухгалтерський облік та фінанси; - інформаційні технології та комп'ютерні мережі; - кабельні системи та кросове обладнання.

  Формат освіти: Дистанційне навчання

  Форма навчання: - навчальні заняття; - індивідуальні завдання; - контрольні заходи.

  Тип документа, що видається після навчання: - свідоцтво про підвищення кваліфікації встановленого зразка - після підвищення кваліфікації загальним обсягом не менше 72 годин; - сертифікат або довідку, що затверджується за місцем навчання - після короткотермінового навчання; - посвідчення встановленого зразка - після навчання з питань охорони праці, пожежної безпеки.

  Додаткова інформація: Служба підтримки дистанційного навчання здійснює постійний моніторінг дій слухача в системі. Результати моніторінгу у кінці кожного тижня відсилаються слухачеві у вигляді звіту. Слухач представляє звіт керівникові за його вимогою.


  Часто шукають

  ↑ Вгору