RUUA
Ваш аккаунт не активирован. Проверьте почту. 
  1. Работа в Украине
  2. Публикации о работе
  3. Все о работе
  4. Денежный вопрос
  5. Чому зараз варто інвестувати в медичні компанії

Чому зараз варто інвестувати в медичні компанії

30.11.2020 551
Чому зараз варто інвестувати в медичні компанії

Чому зараз варто інвестувати в медичні компанії

30.11.2020     551

На тлі пандемії COVID-19 стрімко зростають акції медичних компаній, які розробляють вакцини від коронавірусу. Та й не тільки їхні акції швидко ростуть у ціні – зараз до медиків і фармацевтів прикута особлива увага з боку світової спільноти. Поговоримо нижче, чому в 2021-му році буде вигідно інвестувати в медичну галузь.

Які компанії змогли заробити під час нинішньої світової кризи

Нещодавно Jobs.ua в одній із статей писали, в які напрямки вигідно інвестувати. Найперше виграла сфера електронної торгівлі та сервіси онлайн-розваг. Не залишилися осторонь продуктові мережі, які теж значно зміцнили свої позиції під час пандемії. Медичні і фармацевтичні компанії також отримали чималий дохід у цей скрутний для людства час.

Чому зросли акції медичних компаній? Під час спалахів небезпечних захворювань завжди зростає попит на ліки. І це стосується не тільки якогось конкретного захворювання, а й взагалі: люди як продовжували хворіти на різні хвороби, так і надалі хворіють. Зростає також попит на медичні засоби, та й нагнітання паніки відіграє чималу роль. Варто лише згадати, який ажіотаж зчинився навесні 2020-го року навколо медичних масок та антисептичних засобів. Медичні маски важко було знайти в аптеках, а зараз вони продаються чи не на кожному кроці.

Зараз впевнено почуваються ті компанії, які вироблять не лише ліки, а й вітаміни, вакцини, медичні товари. Із зростанням продажів автоматично росте вартість акцій медкомпаній. І значне зростання в цьому аспекті демонструють виробники вакцини.

Виробники вакцини = вигідні інвестиції

Зараз у світі склалася така ситуація, щоб будь-яка успішна новина, що стосується розробки вакцин проти коронавірусу, спричиняє ріст акцій виробників вакцини одразу на 10-20%. Розглянемо для прикладу, як зросли акції таких компаній, як Pfizer і Moderna, які вже оголосили про створення вакцини з високою ефективністю (аж до 95%!).

В березні акції компанії Pfizer коштували 28 доларів. Наприкінці листопада їхня ціна зросла до 36 доларів. Акції Moderna подорожчали аж втричі: з 30 доларів до майже 100 доларів. Вклавши в цю компанію навесні 1000 доларів, ваш чистий прибуток зараз склав би 2000 доларів.

Коли означені компанії займуться масовим виробництвом вакцини, їхні прибутки будуть колосальними. Відповідно, їхні акції ще більше зростуть у ціні. Вже зараз передові країни на чолі з США, Євросоюзом та Великобританією ведуть перемовини про закупівлі вакцини від коронавірусу компанії Moderna, що також впливає на високу ціну їхніх акцій. Тобто, якщо не гаяти зараз часу, можна суттєво збільшити свій капітал, інвестувавши кошти в означені медичні компанії.

Заробити на зростанні вартості їхніх акцій доволі просто. Для цього варто обрати надійну фінансову компанію, що дасть змогу торгувати їхніми активами. Обравши компанію, достатньо буде відкрити і поповнити створений рахунок. Це можна зробити, не виходячи з дому, оскільки чимало фінансових компаній мають власні веб-додатки, в тому числі для операційних систем iOS та Android.

Читайте также

  • Вчитися у всіх, не наслідувати нікого12 Ноябрь, 2024

    Новачок на роботі. До нього завжди придивляються. Від того наскільки новий співробітник уважний, тактовний та обачний залежить, як його прийме колектив, як складатимуться взаємини з керівництвом. Треба докласти чимало зусиль, щоб перше враження було гідним, адже другого шансу може й не бути.

  • Як все пам’ятати, а не забувати?22 Октябрь, 2024

    В сучасному ритмі життя, коли треба скрізь встигнути і багато чого зробити, наша пам'ять час від часу дає збій. Не завжди пам'ятаємо, де лежать документи, забуваємо про заплановану зустріч, вийшовши з дому, важко згадуємо, чи вимкнули з розетки праску тощо. А причина такого збою – перевтома, часті хвилювання, і, як не дивно, одноманітність.

  • Читання в юному віці – кар'єра у майбутньому 28 Сентябрь, 2024

    Підвищення по службі чи в іншій діяльності, досягнення популярності, слави тощо – це все кар'єра. А з чого починається це сходження і коли? На це запитання дає відповідь соціолог із Оксфорда Марк Тейлор.

  • Як полегшити вихід на роботу після відпустки? 8 Сентябрь, 2024

    Декілька порад від наших експертів про те, як, повернувшись до роботи, правильно застосувати «відновлений багаж сил».

  • Піднімайся і йди30 Август, 2024

    Впавши, піднімаємося, обтрушуємо одяг, хочемо зробити крок, але біль у забитих колінах не дає ступити. Адже йти треба, хоча б до медпункту. Одні встають і, перемагаючи біль, йдуть далі, а в інших сил вистачає лише до кабінету лікаря або самому перев'язати собі рани, а деякі не можуть навіть піднятися від сильних забитих місць, розчарування та зневіри. Що робити і як допомогти собі?

↑ Наверх