Спитайте будь-якого спеціаліста щодо підвищення зарплати і він завжди відповість, що не просто прагне цього, а заслуговує на це на сто відсотків. Але окрім великого бажання заробляти купу грошей, спеціаліст повинен заслужити на це своїми здібностями та уміннями. Отже, молоді спеціалісти, переважно, хочуть знати як домогтися від роботодавця підвищення зарплати.
Найчастіше питання про підвищення зарплати підіймається перед працевлаштуванням на співбесіді, коли роботодавець приймає працівника на вакансію. Але існують декілька причин, з яких спеціаліст може просити підвищення зарплати в середині свого професійного шляху. Пояснюється це дуже просто. В процесі роботи спеціаліст може розширювати специфіку своєї роботи та обов’язки. Якщо він виявляться гідним цих обов’язків та умінь, то він може запросити у роботодавця підвищення заробітної платні. Інша причина, підвищення мінімального прожиткового рівня громадян, який відповідно позначається на підвищенні зарплати спеціалістів чи пенсії у пенсіонерів.
Якщо ви хочете домогтися від роботодавця підвищення зарплати, то ви повинні до нього прийти з реальними результатами та досягненнями в своєму професійному напрямку. Для того, щоб досягти мети
Так склалося, що в процесі найму більше прийнято звертати увагу на вміння і сильні сторони кандидата. Професійні досягнення і досвід — це чудово, але рекрутер не може знати апріорі, якою людиною є кандидат перед ним. Нижче спробуємо з’ясувати, які риси кандидата мають насторожити рекрутера.
Токсичні люди становлять більшу проблему, ніж здається на перший погляд. Вони можуть перетворити улюблену роботу на справжнісіньке пекло. Звичайно, якщо працюють поруч з нами. В цій статті пропонуємо поміркувати над життєвими уроками, які можна отримати від спілкування з токсичними колегами.
Окрім того, як і що ми говоримо, важливу роль у спілкуванні відіграють міміка, рухи руками, постановка тіла. Але, на жаль, ми часто забуваємо про це, та й особливого значення не надаємо. А даремно. Від того, як ми поводимося на співбесіді, переговорах, ділових зустрічах, може залежати наша кар'єра.
Від попередніх поколінь зумери відрізняються передусім посиленим прагненням до життєвого балансу, гнучкості й свободи у виборі роботи. Та чи варто сприймати на ринку праці їхню амбітність як недолік? Давайте поміркуємо над цим питанням, а ще спробуємо розвінчати міфи про їхній підхід до роботи і життя.
Часті блекаути й аварійні відключення електроенергії висувають нові стандарти до енергонезалежності. Причому як власного житла, так і бізнесу. Дізнайтеся, як компаніям і співробітникам потурбуватися про безперебійну роботу під час блекаутів.