Спитайте будь-якого спеціаліста щодо підвищення зарплати і він завжди відповість, що не просто прагне цього, а заслуговує на це на сто відсотків. Але окрім великого бажання заробляти купу грошей, спеціаліст повинен заслужити на це своїми здібностями та уміннями. Отже, молоді спеціалісти, переважно, хочуть знати як домогтися від роботодавця підвищення зарплати.
Найчастіше питання про підвищення зарплати підіймається перед працевлаштуванням на співбесіді, коли роботодавець приймає працівника на вакансію. Але існують декілька причин, з яких спеціаліст може просити підвищення зарплати в середині свого професійного шляху. Пояснюється це дуже просто. В процесі роботи спеціаліст може розширювати специфіку своєї роботи та обов’язки. Якщо він виявляться гідним цих обов’язків та умінь, то він може запросити у роботодавця підвищення заробітної платні. Інша причина, підвищення мінімального прожиткового рівня громадян, який відповідно позначається на підвищенні зарплати спеціалістів чи пенсії у пенсіонерів.
Якщо ви хочете домогтися від роботодавця підвищення зарплати, то ви повинні до нього прийти з реальними результатами та досягненнями в своєму професійному напрямку. Для того, щоб досягти мети
Поговоримо разом з Jobs.ua на таку делікатну тему, чи варто соромитися «простих» професій, як-от професія касира.
У цьому матеріалі вашій увазі пропонується цікава й подекуди драматична історія злету й занепаду нідерландських техно піонерів, які змінили ландшафт сучасної цивілізації.
Розбираємося, які перспективи пропонує професія психолога в Україні у 2025 році.
Метод Pomodoro допомагає ефективно розподіляти час між робочими завданнями. Сьогодні розберемо «на кісточки» ті можливості, які пропонує ця чудова техніка тайм-менеджменту для ефективного виконання завдань і зосередженої праці.
Якщо кар’єра не рухається, можливо, ви щось робите не так? Причини бувають різні, тому давайте проаналізуємо, якими порадами скористатися, щоб досягати успіху в кар’єрі.