RUUA
Ваш аккаунт не активирован. Проверьте почту. 
  1. Работа в Украине
  2. Онлайн консультация юриста
  3. Декрет / больничный

Декрет / больничный

вопросы юристу по декрету и продолжительности больничного листа

Последние вопросы юристу:

Олександра (28 Июнь 2023)

Доброго дня. Ви для мене,як і для багатьох останній шанс. Ситуація - декретні виплати. Я знаходжусь на основному місці роботи у відпустці без збереження заробітної плати по догляду за дитиною до досягнення нею шестирічного віку за рішенням ЛКК. В дитини вада серця. Паралельно я працюю за сумісництвом на іншій роботі,тому що тут гнучкий графік. Зараз я завагітніла в 2 раз. І право на реалізацію декретних виплат я хотіла реалізувати на місці роботи за сумісництвом,так як тут були споачені за мене податки. В травні 2023 року я лежала на збереженні і лікарняний лист мені оплатили саме на роботі за сумісництвом. А тепер ПФУ відмовляє у виплаті,мотивуючи тим,що в мене є основне місце роботи. Але я взяла довідку,що не реалізувала право на декретні виплати за основним місцем роботи, вони не подавали ніяких розрахунків по моїм декретним. Натомість мені відмовляє ПФУ у реалізації цього права за сумісництвом. В мене є шанс?

 Посмотреть ответ

Олена (26 Июль 2022)

Доброго дня! Працюю на підприємстві більше 2х років. З 1 вересня компанія планує скоротити витрати на виплату зарплатні, проте політика компанії (міжнародна) не дозволяє звільнення людей підчас військового стану. Натомість компанія пропонує "поставити контракт на стоп", тобто, зберегти робоче місце "до кращих часів", залишивши працівників без заробітньої платні. Я опинилася в переліку осіб, з якими контракт буде призупинений з 1 вересня. Проте днями дізналася про свою вагітність. Питання наступне: чи може роботодавець залишити вагітну жінку без зарплатні за умови збереження робочого місця в умовах "контракт на стоп"? Чи роботодавець зобов'язаний залишити мене в штаті тих працівників, які повноцінно працюють та отримують зарплатню? Адже в законі сказано, що вагітну жінку заборонено звільняти. Чи так само заборонено ставити контракт з нею на стоп без збереження зарплатні? Дякую

 Посмотреть ответ
← CtrlCtrl →
2 из 114

Ищете работу?

Ищете персонал?

Часто ищут

↑ Наверх