RUUA
Ваш аккаунт не активирован. Проверьте почту. 
  1. Работа в Украине
  2. Онлайн консультация юриста
  3. Другое

Другое

другие вопросы юристу, которые не вошли в основной рубрикатор раздела

Последние вопросы юристу:

Олексій (18 Август 2010)

Доброго дня, Я, працюю в медичній організації вже більше року. Недавно дізнався що з мене стягували кошти на профспілку, у яку я не вступав. Бухгалтерія мені пояснила, що такі внески стягуються автоматично, а також , що всіх новприйнятих працівників автоматично приймають до профспілки. Окрім того мені звернули увагу, що коли я отримував виписки по зарплаті, т.н. "лєнточки", я міг побачити там і ці внески. Наскільки мені відомо, що згідно ст. 42 ЗУ "Про професійні спілки, їх права та гарантії діяльності" "... при наявності письмових заяв працівників, роботодавець щомісяця безкоштовно перераховує на рахунок профспілки членські профспілкові внески із заробітної" плати. Тобто , якщо я не писав заяву про вступ до проспілкової організації, дані кошти з мене стягувались неправомірно?! Проте, інші працівники, в т.ч. бухгалтерія вказує мені на якусь невідому автоматичну норму яка визначає що такі стягнення (профспілкові внески) входять автоматично до податків. Протое від діяльності проспілки, а ні мені, ані інших членам моєї родини, які також працюють спільно зі мною за даним місцем праці і не вступали у профспілку не має жодної користі. Розясніть будь-ласка систуація (бажано із вказаням норм Закону) і підскажіть будь-ласка, чи необхідно звертатись у суд - чи дане питання можна вирішити "на місці"?! Дякую, з повагою Олексій.

 Посмотреть ответ
← CtrlCtrl →
171 из 297

Ищете работу?

Ищете персонал?

Часто ищут

↑ Наверх