RUUA
Ваш аккаунт не активирован. Проверьте почту. 
  1. Работа в Украине
  2. Онлайн консультация юриста
  3. Другое

Другое

другие вопросы юристу, которые не вошли в основной рубрикатор раздела

Последние вопросы юристу:

Георгій ( 5 Ноябрь 2009)

Мій брат,Стеблина Генадій Євгенович,який проживає в с.Макіївка Смілянського р-ну,Черкаської обл.,інвалід дитинства по слуху 3-ї групи, до недавнього часу отримував пенсію по інвалідності.В 2004 році помер наш батько(годувальник для інваліда).3 місяці назад я випадково дізнався,що в мого брата є можливість переоформити пенсію по інвалідності на пенсію по втраті годувальника і додатково отримувати соц. допомогу(згідно закону України "Про дітей інвалідів",який вступив в силу з 2006 р.).Пенсію ми вже переоформили і оформили соц. допомогу.Зараз, я звертаюсь до працівників соц.захисту,по місцю проживання,чому раніше не повідомили про можливість переоформлення пенсії і оформлення соц.допомоги.На що отримую відповідь,що допомога призначається з моменту звернення. Працівники соц.захисту знали про смерть годувальника мого брата,тому що,я оформляв субсидію в 2007,2008 роках(здавав документи на субсидію,серед яких була довідка про смерть батька),але ніхто з працівників не повідомив про можливість переоформлення пенсії і оформлення соц.допомоги,по-суті втрачено 3,5 роки. Я звернувся на урядову"гарячу лінію" Міністерства праці та соц.захисту із запитанням:"Чи входить в обов'язки працівників соц.захисту,знаючи про зміни в законі "Про дітей інвалідів",своєчасно повідомляти інвалідів про можливість оформлення соц.допомоги?" Нажаль,конкретної відповіді так і не отримав.Мені приходили листи,де інформували про негайне оформлення документів в соц.захисті. Сьогодні прийшов лист з обласного управління праці та соц.захисту населення,де роз'яснювалося,яку суму мій брат отримує вже на свій рахунок.Я знову зателефонував на "гарячу лінію" з чіткішим запитанням:"Чому працівники соц.захисту(знаючи про смерть годувальника мого брата) протягом 3-х з половиною років не повідомили про можливість оформлення соц.допомоги?" На мою думку,це проста недбалість працівників соц.захисту.Потрібно в письмовому вигляді повідомляти про зміни в законодавстві людей з обмеженими можливостями,адже вони потребують особливої опіки. В інтернеті знайшов закон України "Про деж.соц.доп.інвалідам з дитинства та дітям-інвалідам",зокрема статтю 12(Виплата державної соц.дом.за минулий час). Як мені діяти далі і чи є в мене шанси повернути втрачені кошти мого брата? Мої координати:м.Сміла,Черкаської обл,вул.Мічуріна 24,кв.83 Дом. телефон:4-78-96 Мобільний:0969583699 Стеблина Георгій Євгенович. Дякую.

 Посмотреть ответ

Андрей Могильных ( 4 Ноябрь 2009)

Врач общей практики - семейной медицины в городской поликлинике работает на 1,5 ставки. Последние два года предоставлялся отпуск продолжительностью 34 рабочих дня как на основную ставку так и по совместительству. Затем администрация поликлиники сообщила, что отпуск по совместительству предоставляется продолжительностью 24 дня вместо 34 и удержала отпускные за 10 дней. Правомерны ли действия администрации?

 Посмотреть ответ
← CtrlCtrl →
263 из 298

Ищете работу?

Ищете персонал?

Часто ищут

↑ Наверх