RUUA
Ваш аккаунт не активирован. Проверьте почту. 
  1. Работа в Украине
  2. Онлайн консультация юриста
  3. Длительность рабочего времени

Длительность рабочего времени #111365

Вопрос от Тетяна (20 Ноябрь 2022):
Добрий день . Я працюю музичним керівником в ДНЗ.Тривалість мого робочого дня 4.48 год. (24 год. на тиждень ). Графік з 8.00 до 12.48. Але мій керівник додав в мій графік ще 1 год. обіду . І надав мені графік з 8.00 до 13.48 год .(з урахуванням обіду). Коли я звернулась за роз'ясненням чому у мене в графіку обід (раніше ніколи не було обіду ,працюю тут не перший рік ) мені відповіли "Війна " ,і натякнули ,якщо буду ще піднімати це питання то взагалі залишуся без роботи ... Чи правомірно це ? Як я можу захистити себе та свої права? Буду вдячна за допомогу .

Ответ юриста (27 Ноябрь 2022) :

Доброго дня! Міністерством юстиції було нпдпно роз'яснення, якщо Ваша робота передбачає роботи змінами, перерв між змінами слід зазначити таке. При роботі змінами затверджуються графіки змінності. При роботах змінами працівники чергуються в змінах рівномірно в порядку, встановленому правилами внутрішнього трудового розпорядку і графіками змінності. Перехід з однієї зміни в іншу, як правило, має відбуватися через кожний робочий тиждень в години, визначені графіками змінності. При цьому тривалість перерви в роботі між змінами має бути не меншою подвійної тривалості часу роботи в попередній зміні (включаючи і час перерви на обід). Запровадження такого режиму роботи не передбачає погодження з виборним органом первинної профспілкової організації. Воно вирішується сторонами колективного договору при врегулюванні виробничих відносини, які визначають підстави і порядок застосування режиму роботи, який передбачає поділ робочого дня на частини. Якщо працівника приймають на роботу з неповним робочим часом (4 години на день), обідню перерву йому можна не встановлювати. Відповідно до ст. 66 КЗпП України працівникам надається перерва для відпочинку і харчування тривалістю не більше двох годин. Перерва не включається в робочий час. Перерва для відпочинку і харчування повинна надаватись, як правило, через чотири години після початку роботи. Час початку і закінчення перерви встановлюється правилами внутрішнього трудового розпорядку. Працівники використовують час перерви на свій розсуд. На цей час вони можуть відлучатися з місця роботи. На тих роботах, де через умови виробництва перерву встановити не можна, працівникові повинна бути надана можливість приймання їжі протягом робочого часу. Перелік таких робіт, порядок і місце приймання їжі встановлюються власником або уповноваженим ним органом за погодженням з виборним органом первинної профспілкової організації (профспілковим представником) підприємства, установи, організації. Ви можете написати заяву що у зв'язку з тим що тривалість Вашого робочого дня менша за 8 годин на день (тобто неповний робочий день) і становить майже 5-ть годин на день, Ви бажаєте працювати без перерви на обід.

Длительность рабочего времени, другие вопросы

    Роман ( 6 Октябрь 2024)

    Добрий день! Працюю педагогом-організатором в школі (повна ставка). Яку максимальну кількість годин вчителя предметника можу мати?

     Посмотреть ответ

    Людмила (29 Август 2024)

    Добрий день. працюю педагогом-організатором у школі на 1 ставку. Чи можу суміщати дану посаду з 0,5 ставки секретаря? Якщо так, то яка повинна бути загальна тривалість робочого часу в школі?

     Посмотреть ответ

    Тетяна (22 Август 2024)

    Добрий день! Працюю педагогом-організатором на 0,6 ст, а також маю 11 год української мови. Я повинна проводити уроки, а потім працювати окремо 4,8 години педагога-організатора чи можна поєднувати?

     Посмотреть ответ

    Вікторія (28 Июнь 2024)

    Доброго дня. Я вчитель та ВПО з червня 2022 року, пішла працювати до школи за сумісництвом в Києвскій області 2023-2024, навантаження було 13 годин в другу зміну. Моя школа основна знаходиться в окупації, але працювала онлайн 2023-2024 рік до 12:00. Дві школи по часу не перетиналися. Тепер по сумісництву мені дають 29 годин і класне керівництво в другу зміну також з 12:00. Чи можу я працювати на таке навантаження за сумісництвом? Основна школа працювати не буде, переходимо на простій з серпня 2024 року. Дякую за відповідь

     Посмотреть ответ

    Марина (21 Май 2024)

    Доброго дня! Чи може сторож дитячого садка працювати на ставку при цьому має 0,5 ставки підсобного робітника. Садочок працює 10,5 г. на день

     Посмотреть ответ

    Тетяна (29 Апрель 2024)

    Доброго дня. Працюю лікарем на 1.0 ставки в лікарні (38.5 годин на тиждень). Чи можу додатково працювати по своїй спеціальності на 0.5 ставки в одній лікарні та на 0.25 ставки в іншій лікарні?

     Посмотреть ответ

    оля (10 Апрель 2024)

    Добрий день! Підскажіть будь ласка , я працюю мед.сестрою в приватному мед.центрі. У нас п"яти денний робочий тиждень із тривалістю роб.часу 40 годин, суб. неділя-вихідні. Коли мені позмінно треба працювати в субботу 4 години, то в пятницю я теж працюю 4 години. Як мені має оплачуватися суббота(ці 4 години), ?в подвійному розмірі?

     Посмотреть ответ

    Олена (31 Январь 2024)

    Доброго дня! На ПП працює директор, бухгалтер і менеджер, з/п відрізняються дуже несуттєво. Чи можна директора перевести на 0,5 ставки, якщо він фактично не працює повний день (директор пенсійного віку), при цьому бухгалтера і менеджера залишити надалі на повній ставці? Чи коректно, що з/п директора буде нижча? Чим регулюється дане питання?

     Посмотреть ответ

    Сергій (19 Январь 2024)

    Чи можна працювати за основним місцем роботи на 0,75 ставки, а за сумісництвом також на 0,75 ставки. Чи може бути суміщення працівнику, який працює за сумісництвом?

     Посмотреть ответ

    Ольга (10 Январь 2024)

    Маю педагогічне навантаження 13 годин на тиждень. Який час повинна працювати в школі? За розкладом працюю 4 дні. П'ятий день - це вихідний чи методичний? При складанні розкладу комп'ютер ці години вносить у три дні. Директор дозволяє тільки 4. Якщо я хочу десь працювати в ці дні? Чи можливо так?

     Посмотреть ответ

Ищете работу?

Ищете персонал?

Часто ищут

↑ Наверх