Ваш акаунт не активовано. Перевірте пошту. 
  1. Робота в Україні
  2. Освіта
  3. Коледжі / Технікуми / Училища
  4. Коледжі Україна

  Поняття «коледж» і визначення такого типу учбового закладу в Україні має дещо інше значення, ніж в країнах Європи і в Америці. Якщо на заході коледж - це в основному учбовий заклад, який прирівнюється до вищої школи (без чіткої спеціальності), то коледжі України – це навчальні заклади ІІ рівня акредитації, які дають не тільки базову шкільну підготовку, а й чітку спеціальність..

  Сьогодні багато технікумів та вищі училища тестуються і оцінюються на предмет отримання звання коледжу. Особливо яскраво виражена така тенденція у великих містах - з кожним роком з'являються нові коледжі в Києві, Харкові та інших містах-мільйонниках. У цьому розділі зібрана коротка інформація про коледжах в Україні із зазначенням найнеобхіднішої інформації - переліку напрямів навчання і контактів.

  • Тернопільський коледж Університету "Україна"

   Місце навчання: м. Тернопіль, вул. Лозовецька, 13

   Телефон: (0352) 402-021, (067) 890-3061

   Напрями навчання: - дизайн (інтер’єру, середовища, фірмового стилю); - журналістика (пресова, телевізійна, реклама та зв’язки з громадськістю); - інформаційна справа (документування управлінської діяльності, документування кадрової діяльності, кадровий менеджмент)

  • Чортківське відділення Коломийського коледжу права та бізнесу

   Місце навчання: Тернопільська область, м. Чортків, вул. С. Бандери, 46

   Телефон: 8 (03552) 2-07-83

   Напрями навчання: - правознавство; - економіка підприємства; - банківська справа.

  • Приватний вищий навчальний заклад "Медичний коледж"

   Місце навчання: м. Тернопіль, вул. Текстильна, 8а

   Телефон: (0352) 435-266

   Напрями навчання: напрямок "Медицина": - лікувальна справа; - сестринська справа; - акушерська справа; - стоматологія; - стоматологія ортопедична; - сестринська справа напрямок "Фармація": - фармація

  • Чортківський державний медичний коледж

   Місце навчання: Тернопільська обл., м. Чортків, вул. Гоголя, 7

   Телефон: (03552) 2-02-36, 2-02-53

   Напрями навчання: на основі базової загальної середньої освіти (9 класів) зі спеціальностей: - "Сестринська справа" (медична сестра), термін навчання - 4 р.; - "Лікувальна справа" (фельдшер), термін навчання - 4 р.; - "Фармація" (фармацевт), термін навчання - 3 р.; - "Стоматологія ортопедична" (зубний технік), термін навчання - 3 р. на основі повної загальної середньої освіти (11 класів) зі спеціальностей: - "Акушерська справа" (акушерка), термін навчання - 2 р. 5 міс.; - "Фармація" (фармацевт) (заочна форма навчання), термін навчання - 2 р. 6 міс. на основі повної загальної середньої освіти (11 класів) на вакантні місця зі спеціальностей: - "Лікувальна справа" (фельдшер), термін навчання - 3 р.; - "Стоматологія ортопедична" (зубний технік), термін навчання – 2 р. на основі базової (повної) вищої освіти на вакантні місця для спеціальностей: - "фармація" (фармацевт) (заочна форма навчання), термін навчання - 1 р. 6 міс.

  • Тернопільський комерційний коледж

   Місце навчання: м. Тернопіль, просп. С. Бандери, 73

   Телефон: 8 (0352) 24-17-00

   Напрями навчання: - товарознавство та комерційна діяльність; - технологія харчування.

  • Кременецький лісотехнічний коледж

   Місце навчання: Тернопільська область, Кременецький район, с. Білокриниця, вул. Молодіжна, 1

   Телефон: 8 (03546) 5-24-04, 5-23-11

   Напрями навчання: - лісове господарство; - технологія деревообробки; - експлуатація та ремонт обладнання лісового комплексу.

  • Бучацький коледж

   Місце навчання: Тернопільська область, м. Бучач, вул. Винниченка, 4

   Телефон: 8 (03544) 2-19-38, 2-97-58

   Напрями навчання: - агрономія; - землевпорядкування; - організація і технологія ведення фермерського господарства; - ветеринарна медицина; - зоотехнія; - правознавство; - організація виробництва; - бухгалтерський облік.

  • Борщівський агротехнічний коледж

   Місце навчання: Тернопільська область, м. Борщів, вул. Грушевського, 15

   Телефон: 8 (03541) 2-15-13, 2-11-97

   Напрями навчання: - комерційна діяльність; - механізація сільського господарства; - електрифікація і автомеханізація сільського господарства; - будівництво та експлуатація будівель і споруд; - агрономія.

  • Заліщицький державний аграрний коледж імені Є. Храпливого

   Місце навчання: Тернопільська область, м. Заліщики, вул. С. Крушельницької, 52 а

   Телефон: 8 (03554) 2-12-50, 2-17-97, 2-21-79, 2-28-97

   Напрями навчання: - економіка підприємства; - бухгалтерський облік; - фінанси; - комерційна діяльність; - облік і аудит; - агрономія; - організація і технологія ведення фермерського господарства; - прикладна екологія; - агрохімія і ґрунтознавство; - плодоовочівництво і виноградарство.

  • Гусятинський коледж

   Місце навчання: Тернопільська область, смт. Гусятин, вул. Шевченка, 3

   Телефон: 8 (03557) 2-20-39, 2-18-38

   Напрями навчання: - діловодство; - бухгалтерський облік; - організація виробництва; - програмування для електронно-обчислювальної техніки і автоматизованих систем; - експлуатація та ремонт обладнання харчових виробництв; - обслуговування та ремонт автомобілів і двигунів; - зберігання, консервування та переробка плодів та овочів.

  • Тернопільський кооперативний торговельно-економічний коледж

   Місце навчання: м. Тернопіль, вул. Руська, 17

   Телефон: (0352) 254-984, 251-558, 525-841

   Напрями навчання: - туристичне обслуговування; - дизайн; - фінанси і кредит; - банківська справа; - бухгалтерський облік; - товарознавство та комерційна діяльність; - товарознавство в митній справі; - товарознавство в будівельній справі; - маркетингова діяльність; - ресторанне обслуговування; - обслуговування комп’ютерних систем та мереж масові професії: - кухар-кондитер; - обліковець з реєстрації бухгалтерських даних; - продавець продовольчих та непродовольчих товарів

  • Зборівський коледж

   Місце навчання: Тернопільська область, м. Зборів, вул. Б. Хмельницького, 57

   Телефон: 8 (03540) 2-20-69, 2-23-17, 2-18-37

   Напрями навчання: - розробка програмного забезпечення; - обслуговування та ремонт автомобілів і двигунів; - бухгалтерський облік; - організація виробництва

  • Технічний коледж Тернопільського державного технічного університету ім. І. Пулюя

   Місце навчання: м. Тернопіль, вул. Тарнавського, 7

   Телефон: +38 (0352) 269-534, +38 (0352) 269-132, +38 (0352) 269-039

   Напрями навчання: - комп'ютерні системи та мережі (бакалавр); - радіотехніка (бакалавр); - автомбільний транспорт (бакалавр); - туристичне обслуговування (молодший спеціаліст); - організація перевезень і управління на автотранспорті (молодший спеціаліст); - обслуговування та ремонт автомобілів і двигунів (молодший спеціаліст); - конструювання, виробництво та технічне обслуговування радіотехнічних пристроїв (молодший спеціаліст); - технологія обробки матеріалів на верстатах і автоматичних лініях (молодший спеціаліст); - організація виробництва (молодший спеціаліст); - обслуговування комп'ютерних систем і мереж (молодший спеціаліст)

  ↑ Вгору