Ваш акаунт не активовано. Перевірте пошту. 
 1. Робота в Україні
 2. Коледжі / Технікуми / Училища
 3. Технікуми Україна

Технікуми Донецька

Технікуми в Україні по праву користуються великою популярністю серед старшокласників. І справа не тільки в умовах вступу, які набагато простіше університетських. Економія часу на навчанні, достатньо швидке отримання професії, яка затребувана на ринку праці, географічне розташування технікумів - ось далеко не повний список переваг, які спонукають абітурієнтів подавати документи в технікуми України.

Всупереч стереотипам багатьох школярів, технікуми готують не тільки будівельників і робочих заводів. Попитом користуються технічні, економічні, авіаційні і транспортні технікуми України. Більш докладно про технікуми країни, їх напрями підготовки і умови навчання читайте в цьому розділі.

 • Донецький державний економіко-технологічний технікум

  Місце навчання: м. Донецьк, вул. Кобозєва, 62

  Телефон: 8 (062) 305-1434, 305-3746

  Напрями навчання: - виробництво тканин та трикотажу; - прядильне виробництво; - моделювання та конструювання виробів народного вжитку; - банківська справа; - біржова діяльність; - фінанси; - товарознавство та комерційна діяльність; - програмування для електронно-обчислювальної техніки та автоматизованих систем; - діловодство; - соціальна робота.

 • Донецький технікум промислової автоматики

  Місце навчання: м. Донецьк, вул. Горького, 163

  Телефон: 8 (062) 305-3305, 305-2807

  Напрями навчання: - бухгалтерський облік; - економіка підприємства; - монтаж, обслуговування і ремонт станційного обладнання електрозв'язку; - монтаж, обслуговування засобів і систем автоматизації технологічного виробництва; - обслуговування комп'ютерних систем і мереж; - розробка програмного забезпечення; - технічне обслуговування та ремонт апаратури зв'язку та оргтехніки

 • Єнакієвський металургійний технікум

  Місце навчання: Донецька область, м. Єнакієве, просп. 50-річчя Жовтня, 40

  Телефон: 8 (06252) 2-32-78, 2-27-84

  Напрями навчання: - обслуговування та ремонт обладнання металургійних підприємств; - обслуговування верстатів із програмним управлінням і робототехнічних комплексів; - обробка металів тиском; - доменне виробництво; - виробництво сталі у конверторах та мартенівських печах; - монтаж і екплуатація електроустаткування підприємств та цивільних споруд; - монтаж, обслуговування засобів та систем автоматизації технологічного виробництва; - програмування для електронно-обчислювальної техніки і автоматизованих систем.

 • Єнакієвський політехнічний технікум

  Місце навчання: Донецька область, м. Єнакієве, вул. ХХ Партз'їзду, 18

  Телефон: 8 (06252) 3-01-69, 3-02-35

  Напрями навчання: - шахтне і підземне будівництво; - маркшейдерська справа; - технологія підземної розробки корисних копалин; - експлуатація та ремонт гірничого електромеханічного обладнання та автоматичних пристроїв; - обробка деревини; - будівництво та експлуатація будівель і споруд; - монтаж і обслуговування внутрішніх санітарно-технічних систем і вентиляції; - програмування для електронно-обчислювальної техніки та автоматизованих систем.

 • Макіївський металургійний технікум

  Місце навчання: Донецька область, м. Макіївка, вул. Папаніна, 9

  Телефон: (06232) 9-20-87, 9-97-56

  Напрями навчання: - виробництво сталі у конвекторах і мартенівських печах; - обробка металів тиском; - прикладна екологія; - обслуговування та ремонт обладнання металургійних підприємств; - обробка матеріалів на верстатах і автоматичних лініях; - монтаж і експлуатація електроустаткування підприємств та цивільних споруд; - обслуговування і ремонт електроустаткування автомобілів і тракторів; - організація перевезень і керування рухом на залізничному транспорті; - економіка підприємства; - фінанси.

 • Маріупольський будівельний технікум

  Місце навчання: Донецька область, м. Маріуполь, просп. Ленінградський, 90

  Телефон: 8 (0629) 23-20-57, 23-12-61, 23-22-23

  Напрями навчання: З денної форми навчання: - будівництво та експлуатація будівель та споруд (база 9 і 11 класів); - виготовлення деталей та залізобетонних конструкцій; - бухгалтерський облік (база 9 і 11 класів); - фінанси (база 9 і 11 класів); - обслуговування та ремонт автомобілів і двигунів (база 9 і 11 класів) З заочної форми навчання: - будівництво та експлуатація будівель та споруд (база 11 класів); - бухгалтерський облік (база 11 класів); - фінанси (база 11 класів); - обслуговування та ремонт автомобілів і двигунів (база 11 класів).

 • Селидівський гірничий технікум

  Місце навчання: Донецька обл., м. Селідове, вул. К. Маркса, 35

  Телефон: 8 (06237) 7-23-65, 7-49-71

  Напрями навчання: - підземна розробка корисних копалин (за денною формою навчання на базі 9 та 11 класів, за заочною формою навчання на базі 11 класів (на державній та комерційній основах)); - шахтне і підземне будівництво (за денною формою навчання на базі 9 класів, за заочною формою навчання на базі 11 класів (на державній та комерційній основах)); - експлуатація і ремонт гірничого електромеханічного обладнання та автоматичних пристроїв (за денною формою навчання на базі 9 класів, за заочною формою навчання на базі 11 класів (на державній та комерційній основах)); - бухгалтерський облік (за денною формою навчання на базі 9 класів (тільки на комерційній основі)); - обслуговування та ремонт автомобілів і двигунів (за денною формою навчання на базі 9 класів (тільки на комерційній основі), за заочною формою навчання на базі 11 класів (тільки на комерційній основі)); - організація і регулювання дорожнього руху (за денною формою навчання на базі 9 класів (тільки на комерційній основі), за заочною формою навчання на базі 11 класів (тільки на комерційній основі))

 • Слов'янський хіміко-механічний технікум

  Місце навчання: Донецька обл., м. Слов'янськ, вул. Карла Маркса, 41

  Телефон: 8 (06262) 2-10-84, 2-86-68, 2-10-85

  Напрями навчання: - прикладна екологія; - обслуговування та ремонт обладнання підприємств будівельних матеріалів; - обслуговування та ремонт обладнання підприємств хімічної і нафтогазопереробної промисловості; - виробництво неорганічних речовин; - виробництво тугоплавких неметалевих і силікатних матеріалів і виробів; - фармація

 • Шахтарський кінотехнікум

  Місце навчання: Донецька область, м. Шахтарськ, вул. Суворова, 46

  Телефон: 8 (06255) 4-31-41, 4-60-89

  Напрями навчання: - виробництво i експлуатація відеоаудіотехніки та кіноустановок; - обслуговування комп'ютерних систем і мереж

 • Амвросіївський індустріальний технікум

  Місце навчання: Донецька область, м. Амвросіївка, вул. Леніна, 15

  Телефон: 8 (06259) 2-33-80, 2-21-35

  Напрями навчання: - бухгалтерський облік; - монтаж, обслуговування засобів і систем автоматизації технологічного виробництва; - виробництво тугоплавких неметалевих і силікатних матеріалів і виробів; - виготовлення будівельних деталей і конструкцій

 • Артемівський індустріальний технікум

  Місце навчання: Донецька область, м. Артемівськ, вул. Чайковського, 63

  Телефон: 8 (06274) 3-03-38

  Напрями навчання: - обслуговування і ремонт металургійних підприємств; - монтаж та експлуатація електрообладнання підприємств цивільних споруд; - виробництво тугоплавких неметалевих та силікатних матеріалів та виробів; - прикладна екологія; - економіка підприємства; - комерційна діяльність; - фінанси; - організація виробництва.

 • Артемівський технікум залізничного транспорту

  Місце навчання: Донецька область, м. Артемівськ, вул. Артема, 8

  Телефон: 8 (06274) 2-24-22

  Напрями навчання: - будівництво, обслуговування та ремонт залізничних колій; - експлуатація і ремонт автоматизованих систем управління рухом на залізничному транспорті; - бухгалтерський облік; - діловодство; - обслуговування комп'ютерних та інтелектуальних систем і мереж.

 • Горлівський житлово-комунальний технікум

  Місце навчання: Донецька область, м. Горлівка, вул. Кірова, 12 А

  Телефон: 8 (06242) 5-36-06

  Напрями навчання: - обслуговування обладнання систем газопостачання; - монтаж та обслуговування внутрішніх санітарно-технічних систем вентиляції; - обслуговування теплотехнічного обладнання і систем теплопостачання.

 • Горлівський технікум

  Місце навчання: Донецька область, м. Горлівка, просп. Леніна, 5

  Телефон: 8 (06242) 4-42-00

  Напрями навчання: - обслуговування та ремонт автомобілів та двигунів; - організація та управління на автотранспорті; - бухгалтерський облік; - фінанси.

 • Горлівський технікум донецького національного університету

  Місце навчання: Донецька область, м. Горлівка, вул. Гагаріна, 40

  Телефон: 8 (06242) 4-69-96

  Напрями навчання: - технологія підземної розробки корисних копалин; - важке машинобудування; - монтаж та експлуатація електрообладнання підприємств та цивільних споруд; - експлуатація та ремонт гірничого електромеханічного та автоматичного обладнання; - економіка підприємства; - прикладна математика; - діловодство.

 • Горлівський технікум харчової промисловості

  Місце навчання: Донецька область, м. Горлівка, вул. Комсомольська, 51

  Телефон: 8 (06242) 7-39-59, 7-41-33

  Напрями навчання: - товарознавство та комерційна діяльність; - технологія харчування; - виробництво хліба, кондитерських, макаронних виробів та харчових концентратів.

 • Дзержинський гірничий технікум

  Місце навчання: Донецька область, м. Дзержинськ, вул. Чапаєва, 3 А

  Телефон: 8 (06247) 9-36-45

  Напрями навчання: - технологія підземної розробки корисних копалин; - експлуатація та ремонт гірничого електромеханічного обладнання та автоматичних пристроїв; - важке машинобудування; - бухгалтерський облік; - обслуговування та ремонт автомобілів та двигунів.

 • Докучаївський гірничий технікум

  Місце навчання: Донецька область, м. Докучаївськ, вул. Театральна, 13

  Телефон: 8 (06275) 3-43-42

  Напрями навчання: - технологія відкритої розробки корисних копалин; - збагачення корисних копалин; - експлуатація та ремонт гірничого електромеханічного обладнання та автомтаичних пристроїв; - організація перевезень та управління на автотранспорті; - економіка підприємства.

 • Докучаєвський технікум ДонНУЕТ

  Місце навчання: Донецька обл., м. Докучаївськ, вул. Леніна, 28/11

  Телефон: (06275) 3-16-68, 3-11-30

  Напрями навчання: - технологія харчування; - бухгалтерський облік; - товарознавство та комерційна діяльність

 • Дебальцевська філія Артемівського технікуму залізничного транспорту

  Місце навчання: Донецька область, м. Дебальцеве, вул. Сосюри, 23 А

  Телефон: 8 (06249) 1-23-91

  Напрями навчання: - обслуговування залізничних споруд та об'єктів колійного господарства; - обслуговування рухомого складу і спеціальної техніки залізничного транспорту; - бухгалтерський облік.

Ctrl →
Стр. 1 з 3
↑ Вгору