Ваш акаунт не активовано. Перевірте пошту. 
 1. Робота в Україні
 2. Коледжі / Технікуми / Училища
 3. Технікуми Україна

Технікуми в Україні по праву користуються великою популярністю серед старшокласників. І справа не тільки в умовах вступу, які набагато простіше університетських. Економія часу на навчанні, достатньо швидке отримання професії, яка затребувана на ринку праці, географічне розташування технікумів - ось далеко не повний список переваг, які спонукають абітурієнтів подавати документи в технікуми України.

Всупереч стереотипам багатьох школярів, технікуми готують не тільки будівельників і робочих заводів. Попитом користуються технічні, економічні, авіаційні і транспортні технікуми України. Більш докладно про технікуми країни, їх напрями підготовки і умови навчання читайте в цьому розділі.

 • Херсонський судномеханічний технікум імені Ф. Ушакова

  Місце навчання: м. Херсон, просп. Ушакова, 20

  Телефон: 8 (0552) 22-61-15, 24-61-74

  Напрями навчання: - монтаж та проектування суднових машин та механізмів; - обслуговування верстатів з програмним управлінням і робототехнічних комплексів; - суднокорпусобудування; - зварювальне виробництво; - конструювання, виробництво і технічне обслуговування радіотехнічних пристроїв; - монтаж та обслуговування суднового електрообладнання.

 • Скадовський технікум

  Місце навчання: Херсонська область, Скадовський р-н, с. Антонівка, вул. Студентська, 1

  Телефон: 8 (05537) 3-46-60

  Напрями навчання: - агрономія; - організація і технологія ведення фермерського господарства.

↑ Вгору