Ваш акаунт не активовано. Перевірте пошту. 
  1. Робота в Україні
  2. Освіта
  3. Коледжі / Технікуми / Училища
  4. Технікуми Україна

  Технікуми в Україні по праву користуються великою популярністю серед старшокласників. І справа не тільки в умовах вступу, які набагато простіше університетських. Економія часу на навчанні, достатньо швидке отримання професії, яка затребувана на ринку праці, географічне розташування технікумів - ось далеко не повний список переваг, які спонукають абітурієнтів подавати документи в технікуми України.

  Всупереч стереотипам багатьох школярів, технікуми готують не тільки будівельників і робочих заводів. Попитом користуються технічні, економічні, авіаційні і транспортні технікуми України. Більш докладно про технікуми країни, їх напрями підготовки і умови навчання читайте в цьому розділі.

  • Рубіжанський хіміко-механічний технікум

   Місце навчання: Луганська область, м. Рубіжне, просп. Клубний, 12

   Телефон: 8 (06453) 5-04-11

   Напрями навчання: - обслуговування і ремонт автомобілів і двигунів; - виготовлення виробів і покриттів з полімерних матеріалів; - обслуговування і ремонт обладнання підприємств хімічної та нафтогазопереробної промисловості; - монтаж та експлуатація електрообладнання підприємств і цивільних споруд; - економіка підприємства; - бухгалтерський облік; - виробництво високомолекулярних сполук; - технологія харчування.

  • Індустріальний технікум Донбаського гірничо-металургійного інституту

   Місце навчання: Луганська область, м. Алчевськ

   Телефон: 8 (06442) 5-23-88

   Напрями навчання: - програмування для електронно-обчислювальної техніки і автоматизованих систем; - обробка металів тиском; - монтаж та експлуатація електрообладнання підприємств і цивільних споруд; - виробництво сталі у конвекторах і мартенівських печах; - ливарне виробництво чорних і кольорових металів; - обслуговування та ремонт обладнання металургійних підприємств; - економіка підприємства; - бухгалтерський облік.

  • Штерівський енергетичний технікум

   Місце навчання: Луганська область, м. Мінусинськ, вул. Кірова, 13

   Телефон: 8 (06432) 3-81-01, 3-81-02

   Напрями навчання: - монтаж і експлуатація електроустаткування електростанцій та енергосистем; - монтаж і експлуатація теплоенергетичного устаткування теплових електростанцій

  • Сєвєродонецький хіміко-механічний технікум

   Місце навчання: Луганська область, м. Сєвєродонецьк, просп. Радянський, 72

   Телефон: 8 (06452) 4-24-66, 4-42-44

   Напрями навчання: - конструювання, виробництво і технічне обслуговування виробів електронної техніки; - електронна побутова апаратура; - обслуговування комп'ютерних та інтелектуальних систем та мереж; - програмування для електронно-обчислювальної техніки; - монтаж і експлуатація електроустаткування підприємств і цивільних споруд; - монтаж, обслуговування засобів і систем автоматизації технологічного виробництва; - обслуговування та ремонт побутової техніки; - обслуговування та ремонт обладнання підприємств хімічної і нафтогазопереробної промисловості; - обслуговування і ремонт автомобілів і двигунів; - виробництво органічних речовин, виробництво неорганічних речовин; - економіка підприємства; - бухгалтерський облік; - банківська справа.

  • Краснолуцький приладобудівний технікум

   Місце навчання: Луганська область, м. Красний Луч, пл. Трофімова, 1

   Телефон: 8 (06432) 2-64-53

   Напрями навчання: - економіка підприємства; - конструювання, виробництво та технічне обслуговування радіотехнічних пристроїв; - конструювання, виробництво та технічне обслуговування виробів електронної техніки

  • Брянківський технолого-економічний технікум

   Місце навчання: Луганська область, м. Брянка, вул. Карла Маркса, 21

   Телефон: 8 (06443) 5-15-45, 5-06-84, 5-05-84

   Напрями навчання: - виготовлення виробів із шкіри; - моделювання та конструювання виробів народного вжитку (взуття); - образотворче і декоративно-прикладне мистецтво (промислова графіка); - економіка підприємства; - бухгалтерський облік; - комерційна діяльність; - перукарське мистецтво і декоративна косметика; - діловодство.

  • Алчевський індустріальний технікум

   Місце навчання: Луганська область, м. Алчевськ, вул. Дунайвароська, 14

   Телефон: 8 (06442) 5-30-50

   Напрями навчання: - комерційна діяльність; - економіка підприємства; - бухгалтерський облік; - програмування для електронно-обчислювальної техніки і автоматизованих систем; - оператор комп'ютерного набору; - обслуговування та ремонт обладнання металургійних підприємств; - ливарне виробництво чорних і кольорових металів; - обробка металів тиском; - виробництво сталі у конвекторах і мартенівських печах; - монтаж і експлуатація електроустаткування підприємств та цивільних споруд

  • Луганський кооперативний технікум Луганської облспоживспілки

   Місце навчання: м. Луганськ, вул. Мічуріна, 63 А

   Телефон: 8 (0642) 65-29-43, 65-29-42, 95-23-85

   Напрями навчання: - фінанси; - банківська справа; - економіка підприємства; - бухгалтерський облік; - товарознавство і комерційна діяльність; - програмування для електронно-обчислювальної техніки та автоматизованих систем; - організація обслуговування населення.

  • Луганський будівельний технікум транспортного будівництва

   Місце навчання: м. Луганськ, вул. Кірова, 62

   Телефон: 8 (0642) 52-44-31, 52-42-92, 52-41-02

   Напрями навчання: - бухгалтерський облік; - біржова діяльність; - будівництво та експлуатація будівель і споруд; - будівництво, обслуговування і ремонт залізничних колій; - діловодство; - правознавство; - обслуговування комп'ютерних та інтелектуальних систем і мереж; - соціальна робота.

  ↑ Вгору