Ваш акаунт не активовано. Перевірте пошту. 
 1. Робота в Україні
 2. Коледжі / Технікуми / Училища
 3. Технікуми Україна

Технікуми в Україні по праву користуються великою популярністю серед старшокласників. І справа не тільки в умовах вступу, які набагато простіше університетських. Економія часу на навчанні, достатньо швидке отримання професії, яка затребувана на ринку праці, географічне розташування технікумів - ось далеко не повний список переваг, які спонукають абітурієнтів подавати документи в технікуми України.

Всупереч стереотипам багатьох школярів, технікуми готують не тільки будівельників і робочих заводів. Попитом користуються технічні, економічні, авіаційні і транспортні технікуми України. Більш докладно про технікуми країни, їх напрями підготовки і умови навчання читайте в цьому розділі.

 • Волинський технікум Національного університету харчових технологій

  Місце навчання: м. Луцьк, вул. Кафедральна, 6

  Телефон: (0332) 721-217, (0332) 726-163

  Напрями навчання: за освітньо-кваліфікаційним рівнем молодшого спеціаліста: - виробництво харчової продукції; - ресторанне обслуговування; - готельне обслуговування; - туристичне обслуговування; - комерційна діяльність; - фінанси і кредит; - бухгалтерський облік; - розробка програмного забезпечення; - обслуговування комп’ютерних систем і мереж за освітньо-кваліфікаційним рівнем кваліфікованого робітника, на основі повної загальної середньої освіти: - агент з організації туризму; адміністратор; - касир торговельного залу; оператор комп’ютерного набору; - електромеханік з ремонту і обслуговування лічильно-обчислювальних машин; - касир (в банку); - майстер ресторанного обслуговування; - оператор з обробки інформації та програмного забезпечення на основі базової загальної середньої освіти: - кравець; вишивальник; - оператор з обробки інформації та програмного забезпечення; - слюсар-електрик з ремонту електроустаткування; - офіціант; бармен; - кухар

 • Нововолинський електромеханічний технікум

  Місце навчання: Волинська область, м. Нововолинськ, вул. Шахтарська, 16

  Телефон: 8 (03344) 3-24-73, 3-10-66, 3-25-92

  Напрями навчання: - економіка підприємства; - технічне обслуговування і ремонт обладнання підприємств машинобудування; - технічне обслуговування та ремонт побутової техніки; - монтаж і експлуатація електроустаткування підприємств і цивільних споруд; - обслуговування комп'ютерних та інтелектуальних систем та мереж.

↑ Вгору