Ваш акаунт не активовано. Перевірте пошту. 
  1. Робота в Україні
  2. Освіта
  3. Коледжі / Технікуми / Училища
  4. Технікуми Україна

  Технікуми в Україні по праву користуються великою популярністю серед старшокласників. І справа не тільки в умовах вступу, які набагато простіше університетських. Економія часу на навчанні, достатньо швидке отримання професії, яка затребувана на ринку праці, географічне розташування технікумів - ось далеко не повний список переваг, які спонукають абітурієнтів подавати документи в технікуми України.

  Всупереч стереотипам багатьох школярів, технікуми готують не тільки будівельників і робочих заводів. Попитом користуються технічні, економічні, авіаційні і транспортні технікуми України. Більш докладно про технікуми країни, їх напрями підготовки і умови навчання читайте в цьому розділі.

  • Миколаївський технікум залізничного транспорту ім. академіка В. М. Образцова

   Місце навчання: м. Миколаїв, вул. Пушкінська, 71

   Телефон: (0512) 392-390, 473-500, 362-208

   Напрями навчання: - "Експлуатація та ремонт підйомно-транспортних, шляхових, будівельних і дорожніх машин і обладнання"; - "Обслуговування та ремонт автомобілів і двигунів"; - "Експлуатація засобів механізації та автоматизації перевантажувальних робіт"; - "Монтаж, обслуговування та ремонт автоматизованих систем керування рухом на залізничному транспорті"; - "Організація перевезень та управління на залізничному транспорті"; - "Обслуговування залізничних споруд та об'єктів колійного господарства"

  ↑ Вгору