Ваш акаунт не активовано. Перевірте пошту. 
 1. Робота в Україні
 2. Коледжі / Технікуми / Училища
 3. Технікуми Україна

Технікуми в Україні по праву користуються великою популярністю серед старшокласників. І справа не тільки в умовах вступу, які набагато простіше університетських. Економія часу на навчанні, достатньо швидке отримання професії, яка затребувана на ринку праці, географічне розташування технікумів - ось далеко не повний список переваг, які спонукають абітурієнтів подавати документи в технікуми України.

Всупереч стереотипам багатьох школярів, технікуми готують не тільки будівельників і робочих заводів. Попитом користуються технічні, економічні, авіаційні і транспортні технікуми України. Більш докладно про технікуми країни, їх напрями підготовки і умови навчання читайте в цьому розділі.

 • Млинівський державний технікум ветеринарної медицини

  Місце навчання: Рівненська область, смт. Млинів, вул. Івана Франка, 1

  Телефон: 8 (03659) 6-46-94, 6-55-66, 6-38-71

  Напрями навчання: - ветеринарна медицина; - рибництво і аквакультура; - бджільництво; - бухгалтерський облік; - організація виробництва.

 • Рівненський технікум технологій та дизайну

  Місце навчання: м. Рівне, вул. Литовська, 53

  Телефон: 8 (0362) 22-20-64, 22-35-90

  Напрями навчання: - бухгалтерський облік; - обслуговування та ремонт обладнання підприємств текстильної та легкої промисловості; - прядильне виробництво; - виробництво нетканих текстильних матеріалів; - швейне виробництво; - моделювання та конструювання виробів народного вжитку.

 • Костопільський будівельно-технологічний технікум

  Місце навчання: Рівненська область, м. Костопіль, вул. Степанська, 14-а

  Телефон: 8 (03657) 2-12-11, 2-19-78

  Напрями навчання: - будівництво та експлуатація будівель та споруд; - хіміко-механічна переробка деревини і деревних матеріалів; - оператор склоформувальних машин; - оператор ЕОМ та ОМ; - столяр, верстатник д/о верстатів, паркетник; - муляр, пічник, штукатур; - лицювальник-плиточник, штукатур, маляр.

↑ Вгору