Ваш акаунт не активовано. Перевірте пошту. 
  1. Робота в Україні
  2. Освіта
  3. Коледжі / Технікуми / Училища
  4. Технікуми Україна

  Технікуми в Україні по праву користуються великою популярністю серед старшокласників. І справа не тільки в умовах вступу, які набагато простіше університетських. Економія часу на навчанні, достатньо швидке отримання професії, яка затребувана на ринку праці, географічне розташування технікумів - ось далеко не повний список переваг, які спонукають абітурієнтів подавати документи в технікуми України.

  Всупереч стереотипам багатьох школярів, технікуми готують не тільки будівельників і робочих заводів. Попитом користуються технічні, економічні, авіаційні і транспортні технікуми України. Більш докладно про технікуми країни, їх напрями підготовки і умови навчання читайте в цьому розділі.

  • Костопільський будівельно-технологічний технікум

   Місце навчання: Рівненська область, м. Костопіль, вул. Степанська, 14-а

   Телефон: 8 (03657) 2-12-11, 2-19-78

   Напрями навчання: - будівництво та експлуатація будівель та споруд; - хіміко-механічна переробка деревини і деревних матеріалів; - оператор склоформувальних машин; - оператор ЕОМ та ОМ; - столяр, верстатник д/о верстатів, паркетник; - муляр, пічник, штукатур; - лицювальник-плиточник, штукатур, маляр.

  • Рівненський технікум технологій та дизайну

   Місце навчання: м. Рівне, вул. Литовська, 53

   Телефон: 8 (0362) 22-20-64, 22-35-90

   Напрями навчання: - бухгалтерський облік; - обслуговування та ремонт обладнання підприємств текстильної та легкої промисловості; - прядильне виробництво; - виробництво нетканих текстильних матеріалів; - швейне виробництво; - моделювання та конструювання виробів народного вжитку.

  • Млинівський державний технікум ветеринарної медицини

   Місце навчання: Рівненська область, смт. Млинів, вул. Івана Франка, 1

   Телефон: 8 (03659) 6-46-94, 6-55-66, 6-38-71

   Напрями навчання: - ветеринарна медицина; - рибництво і аквакультура; - бджільництво; - бухгалтерський облік; - організація виробництва.

  ↑ Вгору