Ваш акаунт не активовано. Перевірте пошту. 
  1. Робота в Україні
  2. Освіта
  3. Коледжі / Технікуми / Училища
  4. Технікуми Україна

  Технікуми в Україні по праву користуються великою популярністю серед старшокласників. І справа не тільки в умовах вступу, які набагато простіше університетських. Економія часу на навчанні, достатньо швидке отримання професії, яка затребувана на ринку праці, географічне розташування технікумів - ось далеко не повний список переваг, які спонукають абітурієнтів подавати документи в технікуми України.

  Всупереч стереотипам багатьох школярів, технікуми готують не тільки будівельників і робочих заводів. Попитом користуються технічні, економічні, авіаційні і транспортні технікуми України. Більш докладно про технікуми країни, їх напрями підготовки і умови навчання читайте в цьому розділі.

  • Сумський технікум харчової промисловості

   Місце навчання: м. Суми, вул. Пролетарська, 60

   Телефон: 8 (0542) 27-23-60

   Напрями навчання: - обслуговування комп'ютерних та інтелектуальних систем і мереж; - монтаж, обслуговування засобів і систем автоматизації технологічного виробництва; - виробництво хліба, кондитерських, макаронних виробів та харчових концентратів; - виробництво цукристих речовин.

  • Сумський кооперативний технікум

   Місце навчання: м. Суми, вул. Троїцька (колишня Дзержинського), 37

   Телефон: (0542) 223-660

   Напрями навчання: - маркетингова діяльність; - оціночна діяльність; - ресторанне обслуговування; - товарознавство в митній справі; - товарознавство та комерційна діяльність; - бухгалтерський облік; - фінанси і кредит

  • Політехнічний технікум Конотопського інституту

   Місце навчання: Сумська область, м. Конотоп, вул. Садова, 39

   Телефон: 8 (05447) 2-25-06

   Напрями навчання: - будівництво, обслуговування і ремонт залізничних колій; - будівництво, експлуатація та ремонт автомобільних доріг та аеродромів; - будівництво та експлуатація будівель і споруд; - обробка матеріалів на верстатах і автоматичних лініях; - виробництво електронних та електричних засобів автоматизації; - організація виробництва; - обслуговування комп'ютерних та інтелектуальних систем і мереж.

  • Індустріально-педагогічний технікум

   Місце навчання: Сумська область, м. Конотоп, вул. Немолота, 12

   Телефон: 8 (05447) 2-34-30, 2-62-48

   Напрями навчання: - розробка програмного забезпечення; - економіка підприємства; - фінанси і кредит; - соціальна робота; - будівництво та експлуатація будівель і споруд; - експлуатація та ремонт машин і обладнання агропромислового виробництва

  ↑ Вгору