Ваш акаунт не активовано. Перевірте пошту. 
  1. Робота в Україні
  2. Освіта
  3. Коледжі / Технікуми / Училища
  4. Технікуми Україна

  Технікуми в Україні по праву користуються великою популярністю серед старшокласників. І справа не тільки в умовах вступу, які набагато простіше університетських. Економія часу на навчанні, достатньо швидке отримання професії, яка затребувана на ринку праці, географічне розташування технікумів - ось далеко не повний список переваг, які спонукають абітурієнтів подавати документи в технікуми України.

  Всупереч стереотипам багатьох школярів, технікуми готують не тільки будівельників і робочих заводів. Попитом користуються технічні, економічні, авіаційні і транспортні технікуми України. Більш докладно про технікуми країни, їх напрями підготовки і умови навчання читайте в цьому розділі.

  • Оріхівський сільськогосподарський технікум

   Місце навчання: Запорізька область, м. Оріхів, вул. Тимирязєва, 40

   Телефон: 8 (06141) 4-32-93, 4-35-86

   Напрями навчання: - бухгалтерський облік; - комерційна діяльність; - організація виробництва; - механізація сільського господарства.

  • Дніпрорудненський індустріальний технікум

   Місце навчання: Запорізька обл., м. Дніпрорудне, пр-т Ентузіастів, 23

   Телефон: (06175) 7-64-04, (096) 475-3472

   Напрями навчання: - обробка матеріалів на верстатах та автоматичних лініях; - технологія підземної розробки корисних копалин; - експлуатація та ремонт гірничого електромеханічного обладнання та автоматичних пристроїв; - будівництво та експлуатація будівель та споруд; - економіка підприємства

  • Бердянський технікум харчової промисловості

   Місце навчання: Запорізька область, м. Бердянськ, просп. Пролетарський, 9

   Телефон: 8 (06153) 2-36-00, 2-33-49, 2-39-41

   Напрями навчання: - експлуатація та ремонт обладнання харчових виробництв; - бродильне виробництво і виноробство; - фінанси; - комерційна діяльність; - зберігання, консервування та переробка плодів та овочів; - організація обслуговування в готелях і туристичних комплексах; - плодоовочівництво.

  • Металургійний технікум Запорізької державної інженерної академії

   Місце навчання: м. Запоріжжя, вул. Немировича-Данченка, 71

   Телефон: 8 (061) 224-0562

   Напрями навчання: - інженерна механіка (обслуговування та ремонт обладнання металургійних підприємств); - металургія (обробка металів тиском, виробництво сталі у конвекторах і мартенівських печах); - електротехніка (монтаж і екплуатація електроустаткування підприємств та цивільних споруд); - транспортні технології (організація перевезень та управління на залізничному транспорті); - залізниці та залізничне господарство (обслуговування рухомого складу та спеціальної техніки залізничного транспорту).

  ↑ Вгору