Ваш акаунт не активовано. Перевірте пошту. 
 1. Робота в Україні
 2. Коледжі / Технікуми / Училища
 3. Училища Україна

Інформація про навчання в ПТУ або вищому училищі - будь-то медичне, педагогічне або військове училище в Україні, завжди затребувана старшокласниками. Частина школярів відразу готується до вступу до училищ, частина подає туди документи за фактом проваленого вступу до ВНЗ. Так чи інакше, але в училищах і ПТУ України рідко буває недобір студентів.

Якщо Вам потрібна інформація про якесь з училищ в Україні, його напрями навчання, адреса або контактні телефони вибраного учбового закладу, перегляньте цей розділ. Тут представлені всі ПТУ і вищі училища України (медичні, музичні, військові та ін.)

 • Вище професійне училище №23

  Місце навчання: Черкаська область, м. Канів, вул. Леніна, 187

  Телефон: 8 (04736) 4-24-97

  Напрями навчання: - виробник художніх виробів з кераміки; - електромонтажник з освітлення та освітлювальних мереж; - монтажник радіоелектронної апаратури та приладів; - слюсар-складальник радіоелектронної апаратури та приладів.

 • Черкаське вище професійне училище

  Місце навчання: м. Черкаси, вул. Подолiнського, 20; вул. Енгельса, 241/2

  Телефон: (0472) 713-650, 713-656; 640-401, 646-211

  Напрями навчання: на базі неповної загальної середньої освіти (9 класів): - кухар; оператор лінії у виробництві харчової продукції; - пекар; кондитер; тістороб; машиніст тістообробних машин; - продавець продовольчих товарів; продавець непродовольчих товарів; контролер-касир; - офіціант; контролер-касир на базі повної загальної середньої освіти (11 класів): - продавець продовольчих товарів; продавець непродовольчих товарів; - пекар; кондитер; - кухар; кондитер; - кухар; офіціант; - офіціант; бармен

 • Черкаське вище професійне училище ім. Героя Радянського Союзу Г. Ф. Короленка

  Місце навчання: м. Черкаси, вул. Смаглія, 6

  Телефон: (0472) 453-191, 550-724

  Напрями навчання: напрямки: - перукарський; - швейний; - флористичний; - електротехнічний

 • Черкаське музичне училище ім. С. С. Гулака-Артемовського

  Місце навчання: м. Черкаси, вул. Байди Вишневецького, 6

  Телефон: (0472) 374-248, 375-498, 370-585

  Напрями навчання: спеціальность "Музичне мистецтво" за спеціалізаціями: - фортепіано; - оркестрові струнні інструменти; - оркестрові духові та ударні інструменти; - народні інструменти; - хорове диригування; - теорія музики; - музичне мистецтво естради

Створіть краще резюме всього за кілька хвилин і робота Вашої мрії знайдеться швидше!

Створити резюме
↑ Вгору