Ваш акаунт не активовано. Перевірте пошту. 
  1. Робота в Україні
  2. Освіта
  3. Коледжі / Технікуми / Училища
  4. Училища Україна

  Інформація про навчання в ПТУ або вищому училищі - будь-то медичне, педагогічне або військове училище в Україні, завжди затребувана старшокласниками. Частина школярів відразу готується до вступу до училищ, частина подає туди документи за фактом проваленого вступу до ВНЗ. Так чи інакше, але в училищах і ПТУ України рідко буває недобір студентів.

  Якщо Вам потрібна інформація про якесь з училищ в Україні, його напрями навчання, адреса або контактні телефони вибраного учбового закладу, перегляньте цей розділ. Тут представлені всі ПТУ і вищі училища України (медичні, музичні, військові та ін.)

  • Вище професійне училище №9

   Місце навчання: м. Кіровоград, вул. Шатила, буд.4

   Телефон: (0522) 37-11-09

   Напрями навчання: На базі 9-ти класів (базова загальна середня освіта) з терміном навчання 3 роки: - Радіомеханік з обслуговування та ремонту радіотелевізійної апаратури. - Електромонтер станційного устаткування телефонного зв’язку; кабельник – спаювальник. - Секретар-керівника; оператор комп’ютерного набору. - Конторський службовець (бухгалтерія); оператор комп'ютерного набору. На базі 11-ти класів (повна загальна середня освіта) з терміном навчання 1 рік: - Оператор комп’ютерного набору. - Контролер Ощадного банку. - Обліковець (реєстрація бухгалтерських даних). - Секретар-керівника; оператор комп’ютерного набору. На базі 11-ти класів (повна загальна середня освіта) з терміном навчання 1,5 року: - Радіомеханік з обслуговування та ремонту радіотелевізійної апаратури. - Електромонтер станційного устаткування телефонного зв’язку; кабельник – спаювальник. - Оператор поштового зв'язку; електромонтер станційного устаткування телефонного зв'язку. - Телеграфіст; електромонтер станційного устаткування телефонного зв’язку. На базі другого ступеню професійно-технічної освіти (радіомеханік, електромонтер) підготовка висококваліфікованих робітників і молодших спеціалістів (вища освіта І рівня акредитації) з терміном навчання 2 роки. - Конструювання, виробництво та технічне обслуговування радіотехнічних пристроїв. - Технічне обслуговування і ремонт апаратури зв'язку та оргтехніки.

  • Олександрійське училище культури

   Місце навчання: Кіровоградська обл., м. Олександрія, вул. Діброви, 47

   Телефон: (05235) 9-07-97, (05235) 4-05-58, (05235) 9-09-29

   Напрями навчання: - бібліотечна справа; - народна художня творчість; - хореографія; - декоративно-прикладне мистецтво

  • Кіровоградське музичне училище

   Місце навчання: м. Кіровоград, вул. Маланюка, 4

   Телефон: (0522) 222-901

   Напрями навчання: Музичне мистецтво: - фортепіано; - оркестрові струнні інструменти; - оркестрові духові та ударні інструменти; - народні інструменти; - хорове диригування; - теорія музики; - спів.

  • Олександрійське медичне училище

   Місце навчання: Кіровоградська область, м. Олександрія, вул. Шевченка, 176

   Телефон: (05235) 4-01-26

   Напрями навчання: - сестринська справа (медична сестра); - акушерська справа (акушерка); - лікувальна справа (фельшер); - стоматологія ортопедична (зубний технік).

  ↑ Вгору