Ваш акаунт не активовано. Перевірте пошту. 
  1. Робота в Україні
  2. Освіта
  3. Коледжі / Технікуми / Училища
  4. Училища Україна

  Інформація про навчання в ПТУ або вищому училищі - будь-то медичне, педагогічне або військове училище в Україні, завжди затребувана старшокласниками. Частина школярів відразу готується до вступу до училищ, частина подає туди документи за фактом проваленого вступу до ВНЗ. Так чи інакше, але в училищах і ПТУ України рідко буває недобір студентів.

  Якщо Вам потрібна інформація про якесь з училищ в Україні, його напрями навчання, адреса або контактні телефони вибраного учбового закладу, перегляньте цей розділ. Тут представлені всі ПТУ і вищі училища України (медичні, музичні, військові та ін.)

  • Філія Надбузького професійного аграрного ліцею

   Місце навчання: Миколаївська обл., Жовтневий р-н, с.м.т. Воскресенське, вул. Миру, 1

   Телефон: (0512) 681-189, (0512) 681-188

   Напрями навчання: на базі 9 класів (термін навчання 2 роки): - кухар, офіціант; - слюсар з ремонту автомобілів; електрозварник ручного зварювання; - муляр, штукатур, лицювальник-плиточник; - слюсар з ремонту с/г машин, тракторист-машиніст с/г виробництва кат. А1, А2,В1, водій ТЗ кат. "С"; - слюсар з ремонту автомобілів, водій автотранспортних засобів (категорія "С") на базі 11 класів: - водій транспортних засобів категорії "С" (термін навчання 4,5 міс.)

  • Відокремлений структурний підрозділ "ПТУ№4 Національного університету "Одеська юридична академія"

   Місце навчання: м. Миколаїв, вул. Г. Карпенка, 18

   Телефон: (0512) 341-079

   Напрями навчання: - "Маляр. Штукатур", "Штукатур. Лицювальник-плиточник" (в.т.ч учні з вадами слуху), "Столяр будівельний. Тесляр" - 2 роки; - "Монтажник гіпсокартонних конструкцій", "Монтажник санітарно-технічних систем та устаткування" - 1 рік

  • Вище професійне училище технологій та дизайну

   Місце навчання: м. Миколаїв, вул. Потьомкінська, 37

   Телефон: (0512) 362-360, 342-046

   Напрями навчання: - кравець - 9-11 кл.; - кравець, закрійник - 9-11 кл.; - фотограф (фотороботи) - 9-11 кл.; - перукар - 11 кл.; - технік-технолог швейних виробів - 11 кл.; - технік-конструктор швейних виробів - 11 кл.; - перукарське мистецтво та декоративна косметика - 11 кл.

  • Миколаївське державне вище музичне училище

   Місце навчання: м. Миколаїв, вул. Севастопольська, 2

   Телефон: (0512) 477-487, 478-067, 477-487

   Напрями навчання: - музичне мистецтво

  • Вище професійне училище №21

   Місце навчання: м. Миколаїв, вул. Садова, 31/2

   Телефон: 8 (0512) 36-22-93

   Напрями навчання: - агент з постачання; - діловод, адміністратор; - соціальний робітник, діловод, адміністратор; - оператор комп'ютерної верстки; - електрорадіомонтажник судновий; - електромеханік з ремонту та обслуговування лічильно-обчислювальних машин, контролер РЕА та приладів; - оператор з обробки інформації та програмного забезпечення; - електромонтер лінійних споруд електрозв'язку та проводного мовлення, кабельник-спаювальник; - оператор лінії у виробництві харчової продукції; - електромонтажник з освітлення та освітлювальних мереж; - електромонтер охоронно-пожежної сигналізації; - комерційна діяльність; - монтаж і обслуговування електроустаткування суднового електрообладнання

  • Вище професійне училище №7

   Місце навчання: м. Миколаїв, вул. Ватутіна, 275

   Телефон: (0512) 255-023, 253-317, 253-319

   Напрями навчання: - "Обліковець з реєстрації бухгалтерських даних"; - "Соціальний робітник"; - "Оператор комп'ютерного набору"; - "Оператор комп'ютерного набору, секретар керівника(організації, підприємства, установи), діловод"; - "Електромонтажник з освітлення та освітлювальних мереж, електромонтажник силових мереж та електроустаткування"; - "Електромонтер з експлуатації розподільних мереж"; - "Оператор комп'ютерної верстки"; - "Соціальний робітник; Діловод; Адміністратор"; - "Оператор комп`ютерного набору; Електромеханік з ремонту та обслуговування лічильно-обчислювальних машин"; - "Електромеханік з ремонту та обслуговування лічильно-обчислювальних машин"

  • Вище професійне училище суднобудування

   Місце навчання: м. Миколаїв, вул. Айвазовського, 6а

   Телефон: (0512) 255-009

   Напрями навчання: - "Електрогазозварник, електрозварник на автоматичних та напівавтоматичних машинах"; - "Верстатник широкого профілю" також молодших спеціалістів за напрямом: - "Зварювальне виробництво" - "Інженерна механіка"

  • Надбузький професійний аграрний ліцей

   Місце навчання: Миколаївська обл., Миколаївський р-н, с. Надбузьке, вул. Леніна, 1

   Телефон: (0512) 510-524

   Напрями навчання: - кухар; - офіціант; - соціальний робітник; - кондитер; - тракторист-машиніст; - водій автотранспортних засобів; - агент з постачання; - продавець; - слюсар з ремонту автомобілів

  ↑ Вгору