Ваш акаунт не активовано. Перевірте пошту. 
  1. Робота в Україні
  2. Тренери, бізнес-тренери

  Тренери, бізнес-тренери

  Сторінка 4 з 198

  Сьогодні на ринку ділової освіти є два типи тренерів: бізнес-тренер від тренінгової компанії і незалежний фахівець, який проводить свої авторські програми. При роботі з тренером від компанії ви можете бути упевнені в якості тренінга і його програми, особливо, якщо йдеться про відому компанію-бренд на ринку бізнес-навчання.

  Незалежно від того, на якому типі тренера ви зупинили свій вибір, процес подальшого відбору і остаточного рішення по співпраці не міняється. Цілком можливо, що в процесі пошуку тренінгу і тренера, який буде його вести, ви зміните своє рішення.

  • Им'я: Тетяна Герасимова

   Компанія: Wise Energy Group

   Місто: Київ

   Досягнення:

   Експерт з фінансів, консультант, засновник консалтингового агентства "Ведис", автор курсу "Фінансовий детокс". Сертифікований бізнес-тренер, ТОР-фасилітатор, володар професійних сертифікатів CIMA, CAP. 20 років досвіду в сфері управління фінансами, 8 років на позиції фінансового директора. З 2012 року - проведення авторських тренінгів з фінансів, стратегічних сесій, викладання управлінського обліку, консалтинг. Основні теми: #Оптимізація витрат в умовах кризи #Основи фінансів для нефінансових менеджерів #Розрахунок ефективності проектів

  • Им'я: Наталія Бондарева

   Компанія: Wise Energy Group

   Місто: Київ

   Досягнення:

   13 років корпоративного досвіду: HR директор, директор з розвитку та навчання, операційний директор, заступник директора навчальних центрів. 18 років досвіду роботи в бізнес-тренінгах, 3 авторських тренінгових програми, понад 8500 учасників. 13 років у коучингу, коучінг керівників холдінгів та власників МСБ. Фасилітатор та ведуча стратегічних сесій. Авторка гри-дослідження стратегій прийняття рішень й реалізації вибору "Д.Верь в себя", ведуча коучінгових, ділових-метафоричних й психологічних ігор про стратегії, трансформації проблем у ресурси, створення алгоритмів дій, що ведуть до досягнення мети. Психолог (гештальт і арт-терапія), психодіагност по методиках "Акцент" (Леонгард),"Портретний вибір" Сонді. Основні теми: #Профілактика стресу. Швидкі техніки зняття напруги, тривоги, керівання агресією, як ресурсом, методи підтримки працездатності й життєвого тонусу #Емоційний інтелект та емоційне лідерство #Прийняття сбалансованих рішень, вибір між "за" та "проти", здійснення вибору через техніки метафор і сторітеллінга, виявленни та усунення настанов, що формують нерішучість або квапливі рішення # Тренінг для тренерів/ менторів/наставників # Побудова систем навчання та розвитку компанії

  • Им'я: Оксана Муратова

   Компанія: Международный тренинговый центр "Формула Любви"

   Місто: Київ

   Досягнення:

   Практикующий сертифицированный сексолог, психолог, тренер сексуальных техник по авторским методикам SE (Sensual Education), тренер женских интимных мышц с различными тренажерами.

  • Им'я: Леся Музичко

   Компанія: Елітна жіноча школа

   Місто: Львів

   Досягнення:

   психотерапевт, гештальт-терапевт, фахівець з тілесно-орієнтованої терапії, викладач ЛДУ ім. І. Франка, кандидат психологічних наук.

  • Им'я: Анна Кожевникова

   Компанія: Выход за рамки

   Місто: Київ

   Досягнення:

   - Лайф коучинг. Персональный коуч в Киеве онлайн. Личностный рост и развитие. Жизнь со смыслом. Постановка жизненных целей. Ограничивающие убеждения (тараканы). Достижение цели. Психологические проблемы. Индивидуальная консультация. - Подготовка к собеседованию на английском и русском (прием на работу, поступление в вуз), составление резюме (мотивационного письма). Лайф коуч, консультант по вопросам личной эффективности; Сертифицированный бизнес-тренер; Сертифицированный НЛП практик; Автор тренинговых программ на английском и русском языках; Знания в области психологии и менеджмента; Диплом преподавателя английского языка; Кембриджский сертификат профессионального знания английского языка (CPE). Запросы, с которыми работает тренер: - Что-то в себе не нравится (эмоция, поведение, мысли), хочу проговорить, понять, исправить. - Не могу принять решение. - Есть цель, не могу достичь, что-то не так, - Хочу достичь цель, но ничего не делаю, - Потерял(а) направление (погас ориентир, ушла мотивация), - Внутренний конфликт. «Я, вроде бы, поступила правильно, но чувствую вину». «Я должна! Но не хочу». «Я хочу! Но это плохо», «Делаю плохо, а хочу хорошо!» - Какие у меня есть ограничивающие убеждения? - Ненавижу свою работу и делаю ее ради денег. - Избавиться от стыда, вины, страха, обиды. - Избавиться от зависимости от чужого мнения: «А что скажут (подумают) люди?» - Раздражение на людей: «Все вокруг идиоты». - Конкретный человек вызывает сильное раздражение, страх, - «Все не так!». Перфекционизм. Несоответствие ожидаемого и действительного. - Есть проблемы в отношениях, в общении, конфликт с близким человеком, - Хочу найти свою вторую половину, - Синдром сороконожки. Неумение отпустить, стремление анализировать, структурировать, понять. - Как понять, я правильно поступаю или нет? - Человек блокирует свои эмоции. «Я профессионал, а они не плачут, не смеются, не злятся. … но мне чего-то не хватает в жизни». - Желание все контролировать, делать все самому, уходить в детали. - "Хочу, чтобы меня кто-то выслушал и поддержал!" Подробности здесь https://www.reachresult.com.ua/

  • Им'я: Сергей Терпило

   Компанія: GTD в Украине

   Місто: Київ

   Досягнення:

   Сертифицированный тренер по методологии GTD®. Директор по обучению официального представительства David Allen Company в Украине.

  • Им'я: Вячеслав Сухомлинов

   Компанія: GTD в Украине

   Місто: Київ

   Досягнення:

   Сертифицированный тренер по GTD® с 10-летним практическим опытом использования методологии. Глава официального представительства David Allen Company в Украине.

  • Им'я: Ольга Сергеевна Сударикова

   Компанія: Образовательный центр "Элькон"

   Місто: Дніпропетровськ

   Досягнення:

   Ведущий бухгалтер с опытом более 10 лет, преподаватель бухгалтерского и налогового учета, кадрового учета, программ 1С: Бухгалтерия 8.3, 1С: УТП 8.3, М.Е.Doc, консультант по налоговым вопросам. Обладатель диплома по МСФО АССА ДипИФР (Рус), Великобритания.

  • Им'я: Елена Владимировна Зверева

   Компанія: Образовательный центр "Элькон"

   Місто: Дніпропетровськ

   Досягнення:

   Кандидат юридических наук, доцент, бизнес-тренер программы CAP/CIPA, разработчик учебника по курсу "Право", автор книг и научно - методических публикаций. Опыт преподавания с 1999 г. Опыт преподавания по программе CAP/CIPA с 2002 г.

  • Им'я: Юлия Алексеевна Булгакова

   Компанія: Образовательный центр "Элькон"

   Місто: Дніпропетровськ

   Досягнення:

   Опыт работы в финансах 17 лет, финансовый директор, финансовый менеджер, главный бухгалтер, преподаватель курса «Финансовый менеджмент» по CIPA, соавтор книги «Финансовый менеджмент: от теории к практике», член Украинской Ассоциации Сертифицированных Бухгалтеров и Аудиторов (УАСБА).

  • Им'я: Ольга Добровольська

   Компанія: Консалтингова група Red Berry

   Місто: Львів

   Досягнення:

   ОЛЬГА ДОБРОВОЛЬСЬКА підприємниця, бізнес-тренер, консультант з навчання та розвитку працівників  38 067 940 75 40 dobrovolska.trainer@gmail.com 11+ років в сфері HR (HRD та HR-ментор) З 2013 року сертифікований бізнес-тренерка, експертка з навчання та розвитку працівників компаній З 2016 року Засновниця та керівниця Консалтингової групи Red Berry Експертка у проведенні навчання (провела понад 750+ навчальних заходів ) різного формату: бізнес-тренінги; майстер-класи та ворк-шопи; вебінари і онлайн-практикуми; онлайн-школи та дистанційні курси Авторка публікацій і статей в авторитетних виданнях на теми: підбір, навчання, адаптація, мотивація, розвиток та навчання персоналу Спікерка на фестивалях та конференціях Консультант Швидких бізнес-клінік у Львові та Вінниці Керівниця регіонального представництва Всеукраїнської платформи «Жінки в бізнесі» у м. Львів Авторка онлайн курсів: «Корабель: збери правильну команду на борту» для підприємців та керівників «Корпоративна академія: як HR-у організувати та провести навчання» для фахівців відділу персоналу Проведення лекцій, семінарів, майстер-класів для Центрів зайнятості, студентів ЛНУ ім. Івана Франка, ЛНУ ім. Данила Галицького, Університету «Львівська політехніка» та в інших навчальних закладах. Участь у якості спікера у фестивалях та конференціях: HoReCa Show Lviv (2017, 2019), LadyFestTernopil 2019, Всеукраїнський готельний форум (Академія гостинності) 2019, 2020, 2021 (Київ), Бізнес-інтенсив HoReCa ReStart (Вінниця), VinLadyFest 2020, Львівський форум готелярів та рестораторів 2020, Бізнес-форум «Тренди 2021: Business vs Covid» інш.  Ключові компетенції та експертиза  Організація та проведення навчання Експерт у проведенні навчання різного формату: бізнес-тренінги; майстер-класи та ворк-шопи; вебінари та онлайн-практикуми; онлайн-школи та дистанційні курси Найпопулярніші теми: Мистецтво підбору персоналу; Мотивація, адаптація та залученість працівників; Постановка задач, делегування та контроль; Командний інтелект, командо утворення; Менеджмент та лідерство; Сервіс та гостинність; Презентаційні продажі в залі ресторану; Телефонні продажі; Сервіс та продажі; Тайм-менеджмент; Ефективні продажі (B2C); Емоційний інтелект (EQ); Життєва енергія лідера та команди (VQ); Особиста ефективність; Переговори; інші теми  HR-менеджмент: Консультування керівників в питаннях підбору, адаптації, мотивації та залученості працівників; Адаптація, оцінка та корпоративне навчання персоналу; Розроблення та впровадження стандартів, положень, інструкцій, що регламентують кадрову політику підприємства та роботу з персоналом; Ведення зовнішньої та внутрішньої звітності; Знання трудового законодавства України, повний цикл ведення кадрового діловодства, автоматизація кадрового обліку; Побудова корпоративних університетів; Написання скриптів та організація роботи відділів продажу, відділів бронювання; Розроблення HR-інструменти для керівників та фахівців відділу персоналу; Оцінка рівня задоволеності працівників компанії; Побудова відділу персоналу з «0»; Побудова HR-бізнес-процесів компанії та їх автоматизація; Навчання та менторство фахівців відділу персоналу Розроблення організаційної схеми підприємства; Оптимізація штату компанії  Рекрутмент: Проведено понад 30 000 співбесід; Працевлаштовано (разом з командою) понад 1500 осіб; Досвід закриття вакансій різної категорії у різноманітних сферах бізнесу; Повне укомплектування персоналом підприємств перед запуском; Володіння сучасними інструментами рекрутменту та техніками проведення інтерв’ю, оцінки компетенцій; Знання міжнародного ринку праці та досвід залучення фахівців з закордону в Україну; Досвід побудови та автоматизації систем рекрутменту у компанії. Серед компаній, які замовляють навчання: готельно-відпочинковий комплекс «Плай» (Карпати) готельно-відпочинковий комплекс «Таор Карпати» - понад 100 корпоративних тренінгів побудова Корпоративної академії, фармацевтична корпорація «Юрія-Фарм» (Львів) торговельна мережа «Таврія-В» (Одеса) - понад 10 корпоративних тренінгів бізнес-організація «Клуб ділових людей» (Львів) хлібопекарське підприємство «Галицька здоба» (Львів) мережа кондитерських «Майстерня карамелі» (Львів) Мережа АЗК SOCAR (Західний регіон України-корпоративний формат) група компаній «Карпатські мінеральні води» (Львів) бізнес-організація «Вінницький клуб ділових людей» (Вінниця) компанія «Biscotti» (Львів) будівельна компанія "ПАРУС PREMIUM" ресторан «SPLIT" (Львів) мережа дитячих розважальних центрів "Карамель" та "Drive City» (Львів, Червоноград, Коломия) НВК "ZEFIR" (Дрогобич) Barasport City Apartament (Київ) Мережа АЗК UPG (Київ) будівельна компанія "Менеджмент груп «Фенікс" (Львів) "Baza Smart Hotel» (Львів) готель ""George" (Львів) завод LEONI (Стрий) Львівський кластер медичного бізнесу (Львів) Дніпропетровська торгово-промислова палата (Дніпро) інш.

  • Им'я: Олена Сухенко

   Компанія: Олена Сухенко

   Місто: Київ

  • Им'я: Людмила Богуш

   Компанія: BogushTime

   Місто: Київ

   Досягнення:

   учредитель и ведущий бизнес-тренер компании BogushTime Эксперт международного уровня в вопросах достижения целей. Профессионально занимается предоставлением тренингов с 1999 года. Специализируется на проведении тренингов по управлению временем и изменениями, лидерству, эффективному взаимодействию и ораторскому мастерству. Миссия Людмилы стала миссией компании BogushTime - «делать сильных счастливыми». Это значит, что деятельность компании направлена на помощь людям с активной жизненной позицией, чтобы они могли достигать поставленных целей с наименьшими затратами ресурсов (времени, финансов, людей).

  • Им'я: Дарія Анатоліївна Хміль

   Компанія: ДЕКА Лазер

   Місто: Київ

   Досягнення:

   Лікар-дерматовенеролог, експерт в лазерних, ін'єкційних та плазмових методиках.

  • Им'я: Евгения Малицкая

   Компанія: Isability Space

   Місто: Харків

   Досягнення:

   сертифицированная ведущая трансформационной игры «Лила Чакра», психологической «Колесо жизни» и коуч игры «Успешные решения». Психолог, арт-терапевт, автор методического пособия «Комиксы как арт решения», практической комикс арт-тетради "ПРОактивность".

  • Им'я: Василий Залуцкий

   Компанія: HOCK international, Ukraine

   Місто: Київ

   Досягнення:

   Василий Залуцкий, CIMA Adv Dip MA (Rus), АССА DipIFR (Rus), CAP – ведущий преподаватель подготовительных курсов к сдаче квалификационных экзаменов CIMA Cert PM (Rus), один из авторов-разработчиков учебных материалов HOCK (руководитель группы авторов). Василий имеет большой опыт преподавательской работы. Специализируется на преподавании курсов по управленческому учету и финансовому менеджменту, а также имеет большой практический опыт работы в сфере ритейла, финансов и консалтинга в крупных компаниях Белоруси. включая Мобильные ТелеСистемы, RSM Bel audit.

  • Им'я: Оксана Долгова

   Компанія: BogushTime

   Місто: Київ

   Досягнення:

   сертифицированный бизнес-тренер компании BogushTime. Специалист в вопросах достижения целей. Профессионально занимается предоставлением тренингов с 2015 года. Специализируется на проведении тренингов по управлению временем, делегированию и организации личного и рабочего времени. Миссия Оксаны - "качественно и с достоинством прожить свою жизнь". Оксана считает важным, чтобы после работы с ней у людей оставалось положительное впечатления, воспоминания и результаты.

  • Им'я: Александра Сирош

   Компанія: Персонал-Технологии

   Місто: Київ

   Досягнення:

   Бизнес-тренер, корпоративный консультант, опыт тренерской деятельности более 20 лет, провела более 500 корпоративных и открытых тренингов, автор 5 корпоративных книг продаж, консультант 6-ти летнего консалтингового проекта по выведению 2-х торговых марок на розничный рынок Украины и созданию торговых команд. Организация победы кандидатов в 4-х избирательных кампаниях.

  • Им'я: Татьяна Суботина

   Компанія: Jazz Seller

   Місто: Київ

   Досягнення:

   основатель Jazz Seller Agency; автор проекта «Джаз твоих продаж»; партнер Клубу Ділових Людей Україна. Специализация: 1. Бизнес-тренер: продажи, переговоры, клиент-ориентированность, работа с конфликтами; 2. ТоР-фасилитатор; 3. Консультант в продажах: цепочка продаж, воронка продаж, скрипты как скелет продаж; 4. Коуч: лайф-коучинг, карьерный коучинг, проектный коучинг; 5. Психодиагност: тестирование для подбора и отбора персонала, как инструмент ассессмента; онлайн и оффлайн; 6. Асессор в проектных группах Центра оценки персонала; 7. Орг. консультант в проектах Management by objectives (управление по целям).

  • Им'я: Надя Булижина

   Компанія: ТА ХЕППІ-ТУР

   Місто: Харків

   Досягнення:

   Собственник и директор ТА «ХЭППИ-ТУР»


  ← CtrlCtrl →
  4 з 198

  Часто шукають

  ↑ Вгору