Акаунт не активовано. Перевірте пошту. 
 1. Робота в Україні
 2. Вакансії
Відправити резюме

Администратор

Заблокована
8 000 грн.
  8 червня  Київ 

Вимоги

Освіта:повна вища
Досвід роботи:не вимагається
Графік роботи:повний робочий день

Опис вакансії

Ми пропонуємо цікаву роботу в нашій компанії, що з 2002 року успішно розвивається на ринку послуг з вивчення іноземних мов, для тих, хто готовий ефективно і творчо виконувати завдання, створювати затишну і дружню атмосферу, та як результат — заробляти більше!

Вимоги:

 • дівчина 20−30 років
 • володіння російською та українською літературною мовою, розмовною англійською
 • вправне володіння ПК (офісні програми, CRM, Viber),
 • особисті якості: аналітичне мислення; організаторські здібності; уміння швидко орієнтуватися в ситуації, що склалася, швидко навчатись, самостійно приймати рішення; уміння спілкуватися з людьми; дисциплінованість, вимогливість до себе, ініціативність, відповідальність, толерантність;

Обов’язки:

 • ефективна комунікація (вхідні/вихідні дзвінки, зустріч відвідувачів, консультація по запитах, листи, вирішення поточних питань)
 • оперативне та ефективне вирішення організаційних питань, прийом та опрацювання замовлень, складання основних та поточних графіків роботи викладачів та навчального процесу, ведення обліку Договорів, вхідних та вихідних документів
 • робота із внутрішньою документацією, ведення календаря та графіків роботи, робота з базою даних

Умови роботи:

 • робота в офісі (біля станції м.Хрещатик)
 • графік роботи: у будні з 10:00 до 18:00 та чергування через суботу у першій половині дня (вечірній адміністратор: 18:00-22:00, неповна зайнятість)
 • З\п (5000-15000грн)=оклад +премія+ %(бонус ефективності), офіційне працевлаштування, відпуска (різдвяні + травневі + літні канікули), випробувальний термін 1 місяць (оплачуваний), стажування — за домовленістю

Умови роботи (З\п=оклад + %) обговорюються на співбесіді, на яку Вас запросять за результатами відбору резюме.

Відправте резюме на нашу пошту та вкажіть дату народження, телефон. додайте фото (резюме без фото не розглядаються) та зазначте, будь ласка, чому Вас зацікавила дана вакансія.

Дізнатися про Навчальний центр «Освіта без кордонів» можливо тут: osvita-bez-kordoniv.com.ua

Показати контакти

Увага!

Шановні кандидати, звертаємо вашу увагу на платні номери телефонів з кодом 070 (700), 090 (900), а також на прямі короткі мобільні номери. Вартість хвилини розмови з таким номером може становити до 60 грн. Якщо Ви подзвонили за номером телефону вказаному в вакансії, а автовідповідач або людина що відповіла пропонує передзвонити на номер з таким кодом — переконливе прохання, не дзвоніть, щоб не стати жертвою телефонного обману!

Крім того, просимо вас остерігатися вакансій, де потрібне внесення заставної суми або страхового внеску. Пам'ятайте! Будь-яке вкладення коштів, яке потрібно від здобувача, в 90% випадків є шахрайством!

У разі виявлення подібної вакансії натисніть, будь ласка, на кнопку «Скарга», яка знаходиться під текстом кожної вакансії.

Давайте разом позбудемося шахраїв!

Причина скарги *

Опишіть коротко суть скарги *

  Гарячі вакансії

Схожі вакансії

↑ Вгору