Акаунт не активовано. Перевірте пошту. 
  1. Робота в Україні
  2. Вакансії
Відправити резюме

Администратор гостиницы

Заблокована
3 723 грн. + %
  7 лютого  Миколаїв 
Компанія: ООО "Металлург Юга"  (https://jobs.ua/company-ooo-metallurg-yuga-283740) (Всі вакансії)

Вимоги

Освіта:повна вища
Досвід роботи:обов'язковий
Графік роботи:повний робочий день

Опис вакансії

Требования: знание английского языка, опыт работы в гостиничном бизнесе, знание кассового аппарата, дисциплины, высшее образование, опытный пользователь ПК (Word Excel), Outlook, Epitome

Обязанности: прием/размещения посетителей гостиницы, прием брони, номера, составление отчетов, ведение статистики, работа с подчиненными, сдача выручки.

Условия: сменный график работы (сутки через трое) официальное трудоустройство, доплата за вечерние ночные часы.

Показати контакти
Вас також можуть зацікавити такі вакансії


Увага!

Шановні кандидати, звертаємо вашу увагу на платні номери телефонів з кодом 070 (700), 090 (900), а також на прямі короткі мобільні номери. Вартість хвилини розмови з таким номером може становити до 60 грн. Якщо Ви подзвонили за номером телефону вказаному в вакансії, а автовідповідач або людина що відповіла пропонує передзвонити на номер з таким кодом — переконливе прохання, не дзвоніть, щоб не стати жертвою телефонного обману!

Крім того, просимо вас остерігатися вакансій, де потрібне внесення заставної суми або страхового внеску. Пам'ятайте! Будь-яке вкладення коштів, яке потрібно від здобувача, в 90% випадків є шахрайством!

У разі виявлення подібної вакансії натисніть, будь ласка, на кнопку «Скарга», яка знаходиться під текстом кожної вакансії.

Давайте разом позбудемося шахраїв!

Причина скарги *

Опишіть коротко суть скарги *

  Гарячі вакансії

Схожі вакансії

↑ Вгору