Акаунт не активовано. Перевірте пошту. 
  1. Робота в Україні
  2. Вакансії
Відправити резюме

Аниматор

Заблокована
16 800 грн. + %
  9 лютого  Туреччина 

Вимоги

Освіта:не має значення
Досвід роботи:не вимагається
Графік роботи:сезонна

Опис вакансії

Требования: Требуются спортивные аниматоры в Кемер , Белек и Мармарис, Турция!!! Разговорный английский, желание работать

в лучшем 5* отеле Турции и получать международный опыт работы.

Обязанности: Проводить спортивные активити и вечеринки с гостями отеля, всегда улыбаться и дарить позитив!

Условия: Работодатель предоставляет за свой счет : рабочую визу, перелет в обе стороны, официальное оформление, трехразовое питание, проживание. Ставка + чай. Рабочий график: 1 выходной в неделю. Сезон с апреля по октябрь. Интересно? Заполните анкету на нашем сайте по ссылке ниже, прикрепите 3 фото презентабельного вида (2 в полный рост и 1 портретное) : hr.utau.com.ua/register-resume-all-users/

Показати контакти
Вас також можуть зацікавити такі вакансії


Увага!

Шановні кандидати, звертаємо вашу увагу на платні номери телефонів з кодом 070 (700), 090 (900), а також на прямі короткі мобільні номери. Вартість хвилини розмови з таким номером може становити до 60 грн. Якщо Ви подзвонили за номером телефону вказаному в вакансії, а автовідповідач або людина що відповіла пропонує передзвонити на номер з таким кодом — переконливе прохання, не дзвоніть, щоб не стати жертвою телефонного обману!

Крім того, просимо вас остерігатися вакансій, де потрібне внесення заставної суми або страхового внеску. Пам'ятайте! Будь-яке вкладення коштів, яке потрібно від здобувача, в 90% випадків є шахрайством!

У разі виявлення подібної вакансії натисніть, будь ласка, на кнопку «Скарга», яка знаходиться під текстом кожної вакансії.

Давайте разом позбудемося шахраїв!

Причина скарги *

Опишіть коротко суть скарги *

 

  Гарячі вакансії

Схожі вакансії

↑ Вгору