Акаунт не активовано. Перевірте пошту. 
  1. Робота в Україні
  2. Вакансії
Відправити резюме

Автослесарь

Заблокована
13 000 грн.
  1 березня  Київ 
Компанія: СТО "Новый Сервис"  (https://jobs.ua/company-sto-novyiy-servis-1577590) (Всі вакансії)

Вимоги

Освіта:середня
Досвід роботи:обов'язковий

Опис вакансії

СТО "Новый Сервис" требуются автохолодильщик (ремонт рефрижераторов) по грузовым автомобилям от 1,5 до 20 тонн!
Требования: опыт работы, ответственность, порядочность, качество работы, отсутствие вредных привычек, судимости.
Условия работы: Киев, ул. Канальная 2 (Дарницкий мост), оплата 50% от заказ-наряда (три раза в месяц - без задержек), специнструмент, оборудование, токарный цех, комфортные условия работы (отапливаемые боксы), для иногородних - жилье с комфортом (на территории СТО).
Также нашему предприятию требуются водители (кат. С) на грузовые авто от 1,5 до 10 тонн на грузоперевозки (с рефрижераторами).

Показати контакти
Вас також можуть зацікавити такі вакансії


Увага!

Шановні кандидати, звертаємо вашу увагу на платні номери телефонів з кодом 070 (700), 090 (900), а також на прямі короткі мобільні номери. Вартість хвилини розмови з таким номером може становити до 60 грн. Якщо Ви подзвонили за номером телефону вказаному в вакансії, а автовідповідач або людина що відповіла пропонує передзвонити на номер з таким кодом — переконливе прохання, не дзвоніть, щоб не стати жертвою телефонного обману!

Крім того, просимо вас остерігатися вакансій, де потрібне внесення заставної суми або страхового внеску. Пам'ятайте! Будь-яке вкладення коштів, яке потрібно від здобувача, в 90% випадків є шахрайством!

У разі виявлення подібної вакансії натисніть, будь ласка, на кнопку «Скарга», яка знаходиться під текстом кожної вакансії.

Давайте разом позбудемося шахраїв!

Причина скарги *

Опишіть коротко суть скарги *

  Гарячі вакансії

Схожі вакансії

↑ Вгору