Акаунт не активовано. Перевірте пошту. 
  1. Робота в Україні
  2. Вакансії
Відправити резюме
Заблокована

Бухгалтер

7 000 грн.
 20 грудня 2017 Київ 
Компанія:ПП "ЮНИС ПАК"  (https://jobs.ua/company-pp-yunis-pak-128607) ( Всі вакансії)

Вимоги

Освіта:повна вища
Досвід роботи:від двох років
Графік роботи:повний робочий день

Опис вакансії

Бухгалтер

7000 грн. На испытательный срок

Требования:

В производственно-торговую компанию (небольшая компания, юр.лицо) нужен бухгалтер со знанием программы 1С 7.7. Знанием бухгалтерских счетов, работа с первичной документацией. Участки: банковские выписки, продажа, приход, акты сверок. Работа в Киеве на Отрадном, Соломенский район.

Требования:

высшее образование; опыт работы от 3х лет на должности бухгалтера; свободный пользователь ПК (1С бухгалтерія 7, 8, MS Office; умение работать в команде;

Условия работы:

официальное трудоустройство; заработная плата по результатам собеседования.

Обязанности:

Ведение первичной документации; учет ТМЦ; ведение регистров бухучета; работа с оборотно-сальдовыми ведомостями; сверка по бухгалтерским счетам; сверка с контрагентами.

Звоните по телефонам в контактах или сбрасывайте резюме на почту.

Ждем ваших резюме.

Резюме: отправить резюме

Показати контакти
Вас також можуть зацікавити такі вакансії


Увага!

Шановні кандидати, звертаємо вашу увагу на платні номери телефонів з кодом 070 (700), 090 (900), а також на прямі короткі мобільні номери. Вартість хвилини розмови з таким номером може становити до 60 грн. Якщо Ви подзвонили за номером телефону вказаному в вакансії, а автовідповідач або людина що відповіла пропонує передзвонити на номер з таким кодом — переконливе прохання, не дзвоніть, щоб не стати жертвою телефонного обману!

Крім того, просимо вас остерігатися вакансій, де потрібне внесення заставної суми або страхового внеску. Пам'ятайте! Будь-яке вкладення коштів, яке потрібно від здобувача, в 90% випадків є шахрайством!

У разі виявлення подібної вакансії натисніть, будь ласка, на кнопку «Скарга», яка знаходиться під текстом кожної вакансії.

Давайте разом позбудемося шахраїв!

Причина скарги *

Опишіть коротко суть скарги *

 Гарячі вакансії

Схожі вакансії

↑ Вгору