Акаунт не активовано. Перевірте пошту. 
  1. Робота в Україні
  2. Вакансії
Відправити резюме

Бухгалтер-экономист по банковским операциям

Заблокована
 14 лютого  Миколаїв 
Компанія: ТОВ_Ритейл-К  (https://jobs.ua/company-tov-riteyl-k-1576544) (Всі вакансії)

Вимоги

Освіта:повна вища
Досвід роботи:обов'язковий
Графік роботи:повний робочий день

Опис вакансії

Требования: знание бухгалтерского учета, работа с банковскими программами, работа в программах 1С/Ексель/Ворд, с опытом работы, высшее образование (бух/екон), работа с документами компании.

Обязанности: работа в программах 1С/Ексель/Ворд, ведение платежей компании, работа с программами клиент-банк, регистрация бухгалтерских операций в программах учета, работа с финансами компании, работа с контрагентами, работа с документами компании, ведение учета по ФОП 2/3 группы, выполнение финансовых и экономических расчетов, отчетность в ГФС/ПФ/статистику.

Выполнение поручений и заданий руководителей.

Условия: работа в бухгалтерии за ПК, работа с банками и клиентами, подробно при собеседовании.

Показати контакти


Увага!

Шановні кандидати, звертаємо вашу увагу на платні номери телефонів з кодом 070 (700), 090 (900), а також на прямі короткі мобільні номери. Вартість хвилини розмови з таким номером може становити до 60 грн. Якщо Ви подзвонили за номером телефону вказаному в вакансії, а автовідповідач або людина що відповіла пропонує передзвонити на номер з таким кодом — переконливе прохання, не дзвоніть, щоб не стати жертвою телефонного обману!

Крім того, просимо вас остерігатися вакансій, де потрібне внесення заставної суми або страхового внеску. Пам'ятайте! Будь-яке вкладення коштів, яке потрібно від здобувача, в 90% випадків є шахрайством!

У разі виявлення подібної вакансії натисніть, будь ласка, на кнопку «Скарга», яка знаходиться під текстом кожної вакансії.

Давайте разом позбудемося шахраїв!

Причина скарги *

Опишіть коротко суть скарги *

 

  Гарячі вакансії

↑ Вгору