Акаунт не активовано. Перевірте пошту. 
  1. Робота в Україні
  2. Вакансії
Відправити резюме
Заблокована

Бухгалтер на первичку

8 000 грн.
 18 січня Київ 
Компанія:Бухгалтерско-консалтинговая компания "BUHVIP"  (https://jobs.ua/company-buhgaltersko-konsaltingovaya-kompaniya-buhvip-398435) ( Всі вакансії)

Вимоги

Освіта:не має значення
Досвід роботи:від року
Графік роботи:повний робочий день

Опис вакансії

Требования: опыт работы бухгалтером от 1года , опыт работы в 1С 8, знание учета НДС, опыт работы с ПО Медок, знание офисных программ Word, Excel.

Обязанности: внесение первичной документации в 1С, выписка налоговых накладных и регистрация через Медок, проверка оборотных ведомостей, начисление зарплаты на 1-10 сотрудников, заполнение книги ФОП, выполнение поручений главного бухгалтера

Условия работы: график работы 9-18, пятидневка ,суббота и воскресение выходной.

Резюме присылайте, пожалуйста, на почту. По телефону информация предоставляться не будет.

Показати контакти


Увага!

Шановні кандидати, звертаємо вашу увагу на платні номери телефонів з кодом 070 (700), 090 (900), а також на прямі короткі мобільні номери. Вартість хвилини розмови з таким номером може становити до 60 грн. Якщо Ви подзвонили за номером телефону вказаному в вакансії, а автовідповідач або людина що відповіла пропонує передзвонити на номер з таким кодом — переконливе прохання, не дзвоніть, щоб не стати жертвою телефонного обману!

Крім того, просимо вас остерігатися вакансій, де потрібне внесення заставної суми або страхового внеску. Пам'ятайте! Будь-яке вкладення коштів, яке потрібно від здобувача, в 90% випадків є шахрайством!

У разі виявлення подібної вакансії натисніть, будь ласка, на кнопку «Скарга», яка знаходиться під текстом кожної вакансії.

Давайте разом позбудемося шахраїв!

Причина скарги *

Опишіть коротко суть скарги *

 Гарячі вакансії

↑ Вгору