Акаунт не активовано. Перевірте пошту. 
  1. Робота в Україні
  2. Вакансії
Відправити резюме
Заблокована

Державний виконавець

  4 січня Черкаси 
Компанія:Придніпровський відділ державної виконавчої служби  (https://jobs.ua/company-pridnprovskiy-vddl-derjavno-vikonavcho-slujbi-1575130) ( Всі вакансії)

Вимоги

Освіта:повна вища
Досвід роботи:не вимагається
Графік роботи:повний робочий день

Опис вакансії

Посадові обов'язки:

1) здійснення примусового виконання рішень судів, інших органів (посадових осіб), виконання яких відповідно до законів України покладено на державну виконавчу службу;

2) підготовка статистичної звітності про роботу державного виконавця;

3) розгляд звернень громадян та дотримання строків розгляду;

4) ведення прийому громадян,

5) підготовка проектів відповідей на запити центральних органів виконавчої влади, місцевих державних адміністрацій, органів місцевого самоврядування, а також підприємств, установ організацій та громадян з питань, що стосуються його компетенції;тощо.Умови оплати праці:

1) посадовий оклад - 2000 грн.;

2) надбавка до посадового окладу за ранг;

3) надбавки та доплати (відповідно до Закону України „Про державну службу");

4) отримання винагороди за виконання рішень.Вимоги:

вища юридична освіту ступеня магістра за спеціальністю «Правознавство», «Міжнародне право», знання української мови, без вимог до стажу роботи.

Показати контакти
Вас також можуть зацікавити такі вакансії


Увага!

Шановні кандидати, звертаємо вашу увагу на платні номери телефонів з кодом 070 (700), 090 (900), а також на прямі короткі мобільні номери. Вартість хвилини розмови з таким номером може становити до 60 грн. Якщо Ви подзвонили за номером телефону вказаному в вакансії, а автовідповідач або людина що відповіла пропонує передзвонити на номер з таким кодом — переконливе прохання, не дзвоніть, щоб не стати жертвою телефонного обману!

Крім того, просимо вас остерігатися вакансій, де потрібне внесення заставної суми або страхового внеску. Пам'ятайте! Будь-яке вкладення коштів, яке потрібно від здобувача, в 90% випадків є шахрайством!

У разі виявлення подібної вакансії натисніть, будь ласка, на кнопку «Скарга», яка знаходиться під текстом кожної вакансії.

Давайте разом позбудемося шахраїв!

Причина скарги *

Опишіть коротко суть скарги *

Схожі вакансії

↑ Вгору