Ваш акаунт не активовано. Перевірте пошту. 
  1. Робота в Україні
  2. Вакансії
Відправити резюме

Державний виконавець

Заблокована
  1 жовтня  Черкаси 
Компанія: Придніпровський відділ державної виконавчої служби  (https://jobs.ua/company-pridnprovskiy-vddl-derjavno-vikonavcho-slujbi-1575130) (Всі вакансії)

Вимоги

Освіта:повна вища
Досвід роботи:не вимагається
Графік роботи:повний робочий день

Опис вакансії

Посадові обов'язки:

1) здійснення примусового виконання рішень судів, інших органів (посадових осіб), виконання яких відповідно до законів України покладено на державну виконавчу службу;

2) підготовка статистичної звітності про роботу державного виконавця;

3) розгляд звернень громадян та дотримання строків розгляду;

4) ведення прийому громадян,

5) підготовка проектів відповідей на запити центральних органів виконавчої влади, місцевих державних адміністрацій, органів місцевого самоврядування, а також підприємств, установ організацій та громадян з питань, що стосуються його компетенції;тощо.Умови оплати праці:

1) посадовий оклад - 2000 грн.;

2) надбавка до посадового окладу за ранг;

3) надбавки та доплати (відповідно до Закону України „Про державну службу");

4) отримання винагороди за виконання рішень.Вимоги:

вища юридична освіту ступеня магістра за спеціальністю «Правознавство», «Міжнародне право», знання української мови, без вимог до стажу роботи.

Показати контакти

Увага!

Шановні кандидати, звертаємо вашу увагу на платні номери телефонів з кодом 070 (700), 090 (900), а також на прямі короткі мобільні номери. Вартість хвилини розмови з таким номером може становити до 60 грн. Якщо Ви подзвонили за номером телефону вказаному в вакансії, а автовідповідач або людина що відповіла пропонує передзвонити на номер з таким кодом — переконливе прохання, не дзвоніть, щоб не стати жертвою телефонного обману!

Крім того, просимо вас остерігатися вакансій, де потрібне внесення заставної суми або страхового внеску. Пам'ятайте! Будь-яке вкладення коштів, яке потрібно від здобувача, в 90% випадків є шахрайством!

У разі виявлення подібної вакансії натисніть, будь ласка, на кнопку «Скарга», яка знаходиться під текстом кожної вакансії.

Давайте разом позбудемося шахраїв!

Причина скарги *

Опишіть коротко суть скарги *

Шукаєте роботу?

  Гарячі вакансії

Схожі вакансії

↑ Вгору