Акаунт не активовано. Перевірте пошту. 
  1. Робота в Україні
  2. Вакансії
Відправити резюме

Директор магазину (товарознавець)

Заблокована
8 000 грн.
 23 лютого  Київ 
Компанія: ДП "Хумана"  (https://jobs.ua/company-dp-humana-47584) (Всі вакансії)
Категорії:Керівництво

Вимоги

Освіта:не має значення

Опис вакансії

Мережа магазинів секонд-хенд «HUMANA» запрошуємо на роботу Директора магазину (товарознавця), м. Бровари. ДР з функціями керівника у торгівлі, бажано знання касового апарату, ДР з одягом та знання світових брендів, дисциплінованість та відповідальність. Повний робочий день 5/2. З/п на ВТ 8000 грн, після - 8700 грн чистими. Офіційне працевлаштування з першого дня роботи + соц.пакет. З/п та аванс своєчасно. Навність резюме обов’язково. Резюме відправляйте на e-mail або факом. Наш сайт: www.humana.com.ua
Показати контакти
Вас також можуть зацікавити такі вакансії


Увага!

Шановні кандидати, звертаємо вашу увагу на платні номери телефонів з кодом 070 (700), 090 (900), а також на прямі короткі мобільні номери. Вартість хвилини розмови з таким номером може становити до 60 грн. Якщо Ви подзвонили за номером телефону вказаному в вакансії, а автовідповідач або людина що відповіла пропонує передзвонити на номер з таким кодом — переконливе прохання, не дзвоніть, щоб не стати жертвою телефонного обману!

Крім того, просимо вас остерігатися вакансій, де потрібне внесення заставної суми або страхового внеску. Пам'ятайте! Будь-яке вкладення коштів, яке потрібно від здобувача, в 90% випадків є шахрайством!

У разі виявлення подібної вакансії натисніть, будь ласка, на кнопку «Скарга», яка знаходиться під текстом кожної вакансії.

Давайте разом позбудемося шахраїв!

Причина скарги *

Опишіть коротко суть скарги *

  Гарячі вакансії

Схожі вакансії

↑ Вгору