Акаунт не активовано. Перевірте пошту. 
  1. Робота в Україні
  2. Вакансії
Відправити резюме

Дизайнер мебели

Заблокована
 13 лютого  Кропивницький 
Компанія: Мебельное Призводство Taller Rosenfeld  (https://jobs.ua/company-mebelnoe-prizvodstvo-taller-rosenfeld-1576862) (Всі вакансії)

Вимоги

Освіта:базова вища
Досвід роботи:не вимагається
Графік роботи:вільний графік

Опис вакансії

Обязанности: Предприятию по производству корпусной мебели требуется продавец-консультант для работы в салоне. Продажа индивидуальной мебели розничным и корпоративным клиентам. Привлечение клиентов. Увеличение объема продаж. Формирование проектов в PRO100. Подготовка дизайн-проекта размещения мебели в помещении клиента. Консультирование клиента по выбору материалов. Сопровождение заказа. Умение убеждать, умение слышать, пространственное мышление, чувство стиля

Возраст: м/ж 18−40; Опыт работы с мебелью желательно

Требование к кандидату: умение работать на результат, убеждать, разрешать конфликтные ситуации, коммуникабельность, личное обаяние, грамотно поставленная речь.

Показати контакти
Вас також можуть зацікавити такі вакансії


Увага!

Шановні кандидати, звертаємо вашу увагу на платні номери телефонів з кодом 070 (700), 090 (900), а також на прямі короткі мобільні номери. Вартість хвилини розмови з таким номером може становити до 60 грн. Якщо Ви подзвонили за номером телефону вказаному в вакансії, а автовідповідач або людина що відповіла пропонує передзвонити на номер з таким кодом — переконливе прохання, не дзвоніть, щоб не стати жертвою телефонного обману!

Крім того, просимо вас остерігатися вакансій, де потрібне внесення заставної суми або страхового внеску. Пам'ятайте! Будь-яке вкладення коштів, яке потрібно від здобувача, в 90% випадків є шахрайством!

У разі виявлення подібної вакансії натисніть, будь ласка, на кнопку «Скарга», яка знаходиться під текстом кожної вакансії.

Давайте разом позбудемося шахраїв!

Причина скарги *

Опишіть коротко суть скарги *

  Гарячі вакансії

Схожі вакансії

↑ Вгору