Акаунт не активовано. Перевірте пошту. 
  1. Робота в Україні
  2. Вакансії
Відправити резюме

Дорожный мастер

Заблокована
10 000 грн. + %
 22 лютого  Кривий Ріг 
Компанія: ПП АСГАРД  (https://jobs.ua/company-pp-asgard-405049) (Всі вакансії)

Вимоги

Освіта:середньо-спеціальна
Досвід роботи:обов'язковий
Графік роботи:повний робочий день

Опис вакансії

Требования: Опыт работы не менее 1го года. Знание технологии укладки асфальта и строительства дорожного полотна. Умение управлять рабочими бригадами и механизмами.

Обязанности: Организация работы по строительству дорог и укладке асфальта. Управление и контроль дорожными рабочими.

Условия работы: Работа по Днепропетровской области, возможны командировки по области. Предоставляем жилье и суточные. .Официальное трудоустройство. Соцпакет. З/п 10000грн.

Показати контакти
Вас також можуть зацікавити такі вакансії


Увага!

Шановні кандидати, звертаємо вашу увагу на платні номери телефонів з кодом 070 (700), 090 (900), а також на прямі короткі мобільні номери. Вартість хвилини розмови з таким номером може становити до 60 грн. Якщо Ви подзвонили за номером телефону вказаному в вакансії, а автовідповідач або людина що відповіла пропонує передзвонити на номер з таким кодом — переконливе прохання, не дзвоніть, щоб не стати жертвою телефонного обману!

Крім того, просимо вас остерігатися вакансій, де потрібне внесення заставної суми або страхового внеску. Пам'ятайте! Будь-яке вкладення коштів, яке потрібно від здобувача, в 90% випадків є шахрайством!

У разі виявлення подібної вакансії натисніть, будь ласка, на кнопку «Скарга», яка знаходиться під текстом кожної вакансії.

Давайте разом позбудемося шахраїв!

Причина скарги *

Опишіть коротко суть скарги *

  Гарячі вакансії

Схожі вакансії

↑ Вгору