Акаунт не активовано. Перевірте пошту. 
  1. Робота в Україні
  2. Вакансії
Відправити резюме

Энергоменеджер

Заблокована
 22 березня  Запоріжжя 

Вимоги

Освіта:повна вища
Досвід роботи:бажано
Графік роботи:повний робочий день

Опис вакансії

Период стажёрства – 3 месяца, затем контракт на 1 год, дальнейшее – по согласованию сторон.


Требования: хорошее знание русского и украинского языков при работе с разработкой текстовых документов, знание английского приветствуется и оплачивается дополнительно, спокойствие, надёжная работа в коллективе, пунктуальность, ответственность, исполнительность.


Обязанности: должность энергоменеджера в департаменте энергетического анализа и аудита, выполнение специализированных расчетов в MS Excel, разработка документации.


Условия: гибкий график, 8 часовой рабочий день, время прихода и ухода может быть согласовано в индивидуальном порядке. Возможны командировки.


Зарплата: обсуждается при собеседовании.

Показати контакти


Увага!

Шановні кандидати, звертаємо вашу увагу на платні номери телефонів з кодом 070 (700), 090 (900), а також на прямі короткі мобільні номери. Вартість хвилини розмови з таким номером може становити до 60 грн. Якщо Ви подзвонили за номером телефону вказаному в вакансії, а автовідповідач або людина що відповіла пропонує передзвонити на номер з таким кодом — переконливе прохання, не дзвоніть, щоб не стати жертвою телефонного обману!

Крім того, просимо вас остерігатися вакансій, де потрібне внесення заставної суми або страхового внеску. Пам'ятайте! Будь-яке вкладення коштів, яке потрібно від здобувача, в 90% випадків є шахрайством!

У разі виявлення подібної вакансії натисніть, будь ласка, на кнопку «Скарга», яка знаходиться під текстом кожної вакансії.

Давайте разом позбудемося шахраїв!

Причина скарги *

Опишіть коротко суть скарги *

  Гарячі вакансії

↑ Вгору