Акаунт не активовано. Перевірте пошту. 
  1. Робота в Україні
  2. Вакансії
Відправити резюме

Фармацевт

Заблокована
6 500 грн. + %
 13 лютого  Бориспіль 
Компанія: " ЛИОНИС"  (https://jobs.ua/company-lionis-1576857) (Всі вакансії)

Вимоги

Освіта:середня
Досвід роботи:бажано
Графік роботи:позмінно

Опис вакансії

Требования: Профильное образование. Уверенный пользователь ПК ( Программа 1С ). Опыт работы в аптеке при леч. учреждении будет преимуществом.

Обязанности: Отпуск аптечного ассортимента . Работа с рецептами и списками стационарных назначений.

Условия: Официальное трудоустройство. Работа в круглосуточном аптечном пункте при ЦРБ. Вакансии : на дневную смену - 5/2; и на сменный график - день/ночь или по суткам.

Показати контакти
Вас також можуть зацікавити такі вакансії


Увага!

Шановні кандидати, звертаємо вашу увагу на платні номери телефонів з кодом 070 (700), 090 (900), а також на прямі короткі мобільні номери. Вартість хвилини розмови з таким номером може становити до 60 грн. Якщо Ви подзвонили за номером телефону вказаному в вакансії, а автовідповідач або людина що відповіла пропонує передзвонити на номер з таким кодом — переконливе прохання, не дзвоніть, щоб не стати жертвою телефонного обману!

Крім того, просимо вас остерігатися вакансій, де потрібне внесення заставної суми або страхового внеску. Пам'ятайте! Будь-яке вкладення коштів, яке потрібно від здобувача, в 90% випадків є шахрайством!

У разі виявлення подібної вакансії натисніть, будь ласка, на кнопку «Скарга», яка знаходиться під текстом кожної вакансії.

Давайте разом позбудемося шахраїв!

Причина скарги *

Опишіть коротко суть скарги *

  Гарячі вакансії

Схожі вакансії

↑ Вгору