Акаунт не активовано. Перевірте пошту. 
  1. Робота в Україні
  2. Вакансії
Відправити резюме

Флорист

Заблокована
6 000 грн.
 14 березня  Кривий Ріг 
Компанія: Бизнес Букет  (https://jobs.ua/company-biznes-buket-1578000) (Всі вакансії)

Вимоги

Освіта:не має значення
Досвід роботи:обов'язковий
Графік роботи:позмінно

Опис вакансії

Требования: Желание работать и развиваться в сфере флористики, активная жизненная позиция. Опыт работы обязателен(проводится обучение), но является преимуществом.

Обязанности: Уход за срезкой: принятие поставки, выставление на воду, подрезка, поддержание товарного вида цветка. Сборка букетов, упаковка, общение с клиентами.

Условия: при собеседовании.

По всем вопросам обращаться с 16:00 до 18: по телефону 098-433-26-03 Людмила.

Показати контакти
Вас також можуть зацікавити такі вакансії


Увага!

Шановні кандидати, звертаємо вашу увагу на платні номери телефонів з кодом 070 (700), 090 (900), а також на прямі короткі мобільні номери. Вартість хвилини розмови з таким номером може становити до 60 грн. Якщо Ви подзвонили за номером телефону вказаному в вакансії, а автовідповідач або людина що відповіла пропонує передзвонити на номер з таким кодом — переконливе прохання, не дзвоніть, щоб не стати жертвою телефонного обману!

Крім того, просимо вас остерігатися вакансій, де потрібне внесення заставної суми або страхового внеску. Пам'ятайте! Будь-яке вкладення коштів, яке потрібно від здобувача, в 90% випадків є шахрайством!

У разі виявлення подібної вакансії натисніть, будь ласка, на кнопку «Скарга», яка знаходиться під текстом кожної вакансії.

Давайте разом позбудемося шахраїв!

Причина скарги *

Опишіть коротко суть скарги *

  Гарячі вакансії

Схожі вакансії

↑ Вгору