Акаунт не активовано. Перевірте пошту. 
  1. Робота в Україні
  2. Вакансії
Відправити резюме

Головний спеціаліст Другого відділу досліджень і розслідувань

Заблокована
4 800 грн.
 19 березня  Київ 
Компанія: Київське обласне територіальне відділення АМКУ  (https://jobs.ua/company-kivske-oblasne-teritoralne-vddlennya-amku-362464) (Всі вакансії)

Вимоги

Освіта:базова вища
Досвід роботи:не вимагається
Графік роботи:повний робочий день

Опис вакансії

Ти знаєш що таке конкуренція, вмієш визначати монопольне становище суб’єкта господарювання на ринку, знаєш строки та етапи розгляду заяв про порушення законодавства про захист економічної конкуренції, тоді ми чекаємо на тебе!

Київське обласне територіальне відділення Антимонопольного комітету України оголошує конкурс на заміщення вакантної посади державної служби категорії «В»:

Головного спеціаліста другого відділу досліджень і розслідувань, без досвіду роботи, з вищою юридичною або економічною освітою за освітньо-кваліфікаційним рівнем молодшого бакалавра або бакалавра.

Перелік необхідних документів для участі в конкурсі:

1. Копія паспорта громадянина України.

2. Письмова заява про участь у конкурсі із зазначенням основних мотивів щодо зайняття посади державної служби, до якої додається резюме у довільній формі.

3. Письмова заява, в якій особа повідомляє, що до неї не застосовуються заборони, визначені частиною третьою або четвертою статті 1 Закону України «Про очищення влади», та надає згоду на проходження перевірки та на оприлюднення відомостей стосовно неї відповідно до зазначеного Закону або копію довідки встановленої форми про результати такої перевірки.

4. Копія (копії) документа (документів) про освіту.

5. Оригінал посвідчення атестації щодо вільного володіння державною мовою.

http://nads.gov.ua/page/upovnovazheni-vyshchi-navc...

6. Заповнена особова картка встановленого зразка.

7. Декларація особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, за 2017 рік (роздруківка декларації, що подається через офіційний веб-сайт Національного агентства з питань запобігання корупції).

Документи для участі у конкурсі приймаються до 18 год. 20 березня 2018 року.

Конкурс відбудеться 26 березня 2018 року о 10:00, за адресою: м. Київ, вул. Митрополита Василя Липківського, 45.

Умови оплати праці: посадовий оклад 4800 грн.; надбавки, доплати та премії (відповідно до статті 52 Закону України «Про державну службу»).

Детальна інформація про вакансію розміщена за посиланням:

http://www.amc.gov.ua/amku/control/kyivr/uk/publis...

Довідки за телефоном: 248-03-31, Зоряна Олександрівна.

Показати контакти


Увага!

Шановні кандидати, звертаємо вашу увагу на платні номери телефонів з кодом 070 (700), 090 (900), а також на прямі короткі мобільні номери. Вартість хвилини розмови з таким номером може становити до 60 грн. Якщо Ви подзвонили за номером телефону вказаному в вакансії, а автовідповідач або людина що відповіла пропонує передзвонити на номер з таким кодом — переконливе прохання, не дзвоніть, щоб не стати жертвою телефонного обману!

Крім того, просимо вас остерігатися вакансій, де потрібне внесення заставної суми або страхового внеску. Пам'ятайте! Будь-яке вкладення коштів, яке потрібно від здобувача, в 90% випадків є шахрайством!

У разі виявлення подібної вакансії натисніть, будь ласка, на кнопку «Скарга», яка знаходиться під текстом кожної вакансії.

Давайте разом позбудемося шахраїв!

Причина скарги *

Опишіть коротко суть скарги *

  Гарячі вакансії

↑ Вгору