Акаунт не активовано. Перевірте пошту. 
  1. Робота в Україні
  2. Вакансії
Відправити резюме

Грузчик (на склад косметики)

Заблокована
6 000 грн.
 22 лютого  Харків 
Компанія: Биокон МНПО ООО  (https://jobs.ua/company-biokon-mnpo-ooo-407999) (Всі вакансії)

Вимоги

Освіта:середня
Досвід роботи:від року
Графік роботи:повний робочий день

Опис вакансії

Ведущий украинский производитель косметики ООО «МНПО Биокон» приглашает на работу грузчика в г. Харькове.

Основные требования образование-среднее, готовность к тяжелым физическим нагрузкам, внимательность, аккуратность, коммуникабельность, ответственность, отсутствие вредных привычек.

Условия работы- пятидневная рабочая неделя, график работы пн.-пт. с 8.00 до 17.00,официальная, конкурентоспособная, стабильно выплачиваемая зарплата, оплачиваемый отпуск и больничные листы;

Месторасположение: Харьков, ст. м. Академика Павлова. з/п- 6000 грн, на предприятии существует система премий. Звонить с 9.00 до 17.00, Евгений, моб тел (050)4780967

Показати контакти


Увага!

Шановні кандидати, звертаємо вашу увагу на платні номери телефонів з кодом 070 (700), 090 (900), а також на прямі короткі мобільні номери. Вартість хвилини розмови з таким номером може становити до 60 грн. Якщо Ви подзвонили за номером телефону вказаному в вакансії, а автовідповідач або людина що відповіла пропонує передзвонити на номер з таким кодом — переконливе прохання, не дзвоніть, щоб не стати жертвою телефонного обману!

Крім того, просимо вас остерігатися вакансій, де потрібне внесення заставної суми або страхового внеску. Пам'ятайте! Будь-яке вкладення коштів, яке потрібно від здобувача, в 90% випадків є шахрайством!

У разі виявлення подібної вакансії натисніть, будь ласка, на кнопку «Скарга», яка знаходиться під текстом кожної вакансії.

Давайте разом позбудемося шахраїв!

Причина скарги *

Опишіть коротко суть скарги *

  Гарячі вакансії

↑ Вгору