Акаунт не активовано. Перевірте пошту. 
  1. Робота в Україні
  2. Вакансії
Відправити резюме

Инженер ЖКХ

Заблокована
10 000 грн.
  7 лютого  Київ 
Компанія: Нико Сервис  (https://jobs.ua/company-niko-servis-1575163) (Всі вакансії)

Вимоги

Освіта:повна вища
Досвід роботи:обов'язковий
Графік роботи:повний робочий день

Опис вакансії

Требования: Компании по обслуживанию многоквартирных домов и объектов требуется инженер с опытом работы в сфере ЖКХ (сантехника электрика общестрой)

Обязанности: Организация и управление рабочим процесом, контроль качества выполнения работы!

Условия: Официальное трудоустройство! Дружеский коллектив, приятная атмосфера для работы, поощрение премиями по итогам месяца. Наличие водительского удостоверения и умение водить автомобиль приветствуется, так как имеется служебный автомобиль.

Показати контакти


Увага!

Шановні кандидати, звертаємо вашу увагу на платні номери телефонів з кодом 070 (700), 090 (900), а також на прямі короткі мобільні номери. Вартість хвилини розмови з таким номером може становити до 60 грн. Якщо Ви подзвонили за номером телефону вказаному в вакансії, а автовідповідач або людина що відповіла пропонує передзвонити на номер з таким кодом — переконливе прохання, не дзвоніть, щоб не стати жертвою телефонного обману!

Крім того, просимо вас остерігатися вакансій, де потрібне внесення заставної суми або страхового внеску. Пам'ятайте! Будь-яке вкладення коштів, яке потрібно від здобувача, в 90% випадків є шахрайством!

У разі виявлення подібної вакансії натисніть, будь ласка, на кнопку «Скарга», яка знаходиться під текстом кожної вакансії.

Давайте разом позбудемося шахраїв!

Причина скарги *

Опишіть коротко суть скарги *

  Гарячі вакансії

↑ Вгору