Акаунт не активовано. Перевірте пошту. 
  1. Робота в Україні
  2. Вакансії
Відправити резюме

Инженер технической поддержки

Заблокована
10 000 грн. + %
 27 лютого  Київ 
Компанія: Арт Секьюрити Групп  (https://jobs.ua/company-art-sekyuriti-grupp-1566647) (Всі вакансії)

Вимоги

Освіта:не має значення
Досвід роботи:обов'язковий
Графік роботи:повний робочий день

Опис вакансії

Требуется инженер технической поддержки системі мониторинга транспорта.

Обязанности:

Работа с программным обеспечением Wialon, настройка и обучение работе с ПО для клиентов, настройка и контроль работы оборудования системы мониторинга транспорта, оказание помощи клиентам по работе оборудования и ПО, желательно сопровождение продуктов Microsoft(Windows, Office).

Требования:

Опыт работы с любой системой мониторинга транспорта, предпочтительно - Wialon, знание принципа работы и монтажа трекеров, датчиков уровня топлива, знание ПК и Microsoft Office(уверенный пользователь), коммуникабельность, аккуратность, ответственность.

Показати контакти
Вас також можуть зацікавити такі вакансії


Увага!

Шановні кандидати, звертаємо вашу увагу на платні номери телефонів з кодом 070 (700), 090 (900), а також на прямі короткі мобільні номери. Вартість хвилини розмови з таким номером може становити до 60 грн. Якщо Ви подзвонили за номером телефону вказаному в вакансії, а автовідповідач або людина що відповіла пропонує передзвонити на номер з таким кодом — переконливе прохання, не дзвоніть, щоб не стати жертвою телефонного обману!

Крім того, просимо вас остерігатися вакансій, де потрібне внесення заставної суми або страхового внеску. Пам'ятайте! Будь-яке вкладення коштів, яке потрібно від здобувача, в 90% випадків є шахрайством!

У разі виявлення подібної вакансії натисніть, будь ласка, на кнопку «Скарга», яка знаходиться під текстом кожної вакансії.

Давайте разом позбудемося шахраїв!

Причина скарги *

Опишіть коротко суть скарги *

  Гарячі вакансії

Схожі вакансії

↑ Вгору