Акаунт не активовано. Перевірте пошту. 
  1. Робота в Україні
  2. Вакансії
Відправити резюме
Заблокована

Инструктор тренажерного зала

1 000 грн. + %
 12 січня Суми 
Компанія:Спортивный клуб "Атлетика"  (https://jobs.ua/company-sportivnyiy-klub-atletika-1575333) ( Всі вакансії)

Вимоги

Освіта:середня
Досвід роботи:не вимагається
Графік роботи:позмінно

Опис вакансії

Требования: приятный внешний вид, коммуникабельность, терпимость, навыки работы в тренажерном зале, знание особенностей анатомии и физиологии человека, умение составлять программы тренирововк в зависимости от требований клиента

Обязанности: поддержание порядка в тренажерном зале, консультация клиентов, проведение персональных тренировок в группах 2-5 чел

Условия: полностью оснащенный тренажерный зал, кардио-студия, приятный коллектив, не конфликтные клиенты

Показати контакти
Вас також можуть зацікавити такі вакансії


Увага!

Шановні кандидати, звертаємо вашу увагу на платні номери телефонів з кодом 070 (700), 090 (900), а також на прямі короткі мобільні номери. Вартість хвилини розмови з таким номером може становити до 60 грн. Якщо Ви подзвонили за номером телефону вказаному в вакансії, а автовідповідач або людина що відповіла пропонує передзвонити на номер з таким кодом — переконливе прохання, не дзвоніть, щоб не стати жертвою телефонного обману!

Крім того, просимо вас остерігатися вакансій, де потрібне внесення заставної суми або страхового внеску. Пам'ятайте! Будь-яке вкладення коштів, яке потрібно від здобувача, в 90% випадків є шахрайством!

У разі виявлення подібної вакансії натисніть, будь ласка, на кнопку «Скарга», яка знаходиться під текстом кожної вакансії.

Давайте разом позбудемося шахраїв!

Причина скарги *

Опишіть коротко суть скарги *

 Гарячі вакансії

Схожі вакансії

↑ Вгору