Акаунт не активовано. Перевірте пошту. 
  1. Робота в Україні
  2. Вакансії
Відправити резюме

Кассир в ломбард

Заблокована
3 723 грн. + %
  9 лютого  Дніпро 

Вимоги

Освіта:середня
Досвід роботи:не вимагається
Графік роботи:плавуючий

Опис вакансії

Требования: Ответственность, порядочность, пунктуальность, коммуникабельность, .

Обязанности: Прием- оценка-выдача закладов. Прием-выдача денежных средств. Ведение первичных кассовых документов.Небольшой объем работы на ПК. Всему обучаем.

Условия:Официальное оформление. Полный рабочий день-9.00-18.00 (возможна работа от 10 до 21 дня в месяц).График плавающий, составляется ежемесячно с учетом пожеланий сотрудников.Точки работы расположены в право- и левобережной части города.

В зависимости от места проживания возможна работа на ближайшей к соискателю точке.

Предпенсионный или пенсионный возраст соискателя не является помехой для трудоустройства к нам!

Показати контакти
Вас також можуть зацікавити такі вакансії


Увага!

Шановні кандидати, звертаємо вашу увагу на платні номери телефонів з кодом 070 (700), 090 (900), а також на прямі короткі мобільні номери. Вартість хвилини розмови з таким номером може становити до 60 грн. Якщо Ви подзвонили за номером телефону вказаному в вакансії, а автовідповідач або людина що відповіла пропонує передзвонити на номер з таким кодом — переконливе прохання, не дзвоніть, щоб не стати жертвою телефонного обману!

Крім того, просимо вас остерігатися вакансій, де потрібне внесення заставної суми або страхового внеску. Пам'ятайте! Будь-яке вкладення коштів, яке потрібно від здобувача, в 90% випадків є шахрайством!

У разі виявлення подібної вакансії натисніть, будь ласка, на кнопку «Скарга», яка знаходиться під текстом кожної вакансії.

Давайте разом позбудемося шахраїв!

Причина скарги *

Опишіть коротко суть скарги *

  Гарячі вакансії

Схожі вакансії

↑ Вгору