Акаунт не активовано. Перевірте пошту. 
  1. Робота в Україні
  2. Вакансії
Відправити резюме

Комірник-вантажник

Заблокована
8 000 грн.
 14 березня  Васильків 

Вимоги

Освіта:середня
Досвід роботи:від року

Опис вакансії

Обов'язки: розвантаження та прийом товару від постачальників, розміщення та переміщеннят товару на складі зберігання, підбір та комплектація продукції по замовленню клієнтів, завантаження продукції в автомобілі доставки компанії, наведення порядку на складі.

Вимоги: хороша фізична форма та витривалість до перепадів температури (робота на складі зберігання за температури -18С), готовність до фізичних навантажень (завантаження та розвантаження товару), стаж роботи бажано від 1 року, але не обов'язково. Головне бажання навчатись.

Офіційне працевлаштування.

Розташування офісу: с.Безп'ятне ( 3 км від міста Васильків)


Телефон:+38 (067) 530-77-06
+38 (050) 338-73-13

Контактное лицо: Олександр Бондар

Показати контакти
Вас також можуть зацікавити такі вакансії


Увага!

Шановні кандидати, звертаємо вашу увагу на платні номери телефонів з кодом 070 (700), 090 (900), а також на прямі короткі мобільні номери. Вартість хвилини розмови з таким номером може становити до 60 грн. Якщо Ви подзвонили за номером телефону вказаному в вакансії, а автовідповідач або людина що відповіла пропонує передзвонити на номер з таким кодом — переконливе прохання, не дзвоніть, щоб не стати жертвою телефонного обману!

Крім того, просимо вас остерігатися вакансій, де потрібне внесення заставної суми або страхового внеску. Пам'ятайте! Будь-яке вкладення коштів, яке потрібно від здобувача, в 90% випадків є шахрайством!

У разі виявлення подібної вакансії натисніть, будь ласка, на кнопку «Скарга», яка знаходиться під текстом кожної вакансії.

Давайте разом позбудемося шахраїв!

Причина скарги *

Опишіть коротко суть скарги *

  VIP вакансії

Схожі вакансії

↑ Вгору