Акаунт не активовано. Перевірте пошту. 
  1. Робота в Україні
  2. Вакансії
Відправити резюме

Лікар-терапевт приймального відділення

Заблокована
3 723 грн.
  5 березня  Київ 
Компанія: КМКЛ №5  (https://jobs.ua/company-kmkl-5-1577705) (Всі вакансії)

Вимоги

Освіта:повна вища
Досвід роботи:не вимагається
Графік роботи:позмінно

Опис вакансії

Вимоги: Вища медична освіта, інтернатура за фахом "Внутрішні хвороби", кваліфікаційна категорія за спеціальністю "Терапія"

Обов'язки: Забезпечувати надання кваліфікованої медичної допомоги за своєю спеціальністю, використовуючи сучасні методи профілактики, діагностики, лікування і реабілітації, дозволені для застосування в медичній практиці з урахуванням сучасних досягнень медичної науки і техніки, розроблених стандартів та клінічних протоколів.

Умови: Робота в комунальному закладі охорони здоров'я, за змінним графіком роботи в умовах добового чергування. Оплата праці: ставка, + нічні, + вислуга років, + кваліфікаційна категорія.

Показати контакти


Увага!

Шановні кандидати, звертаємо вашу увагу на платні номери телефонів з кодом 070 (700), 090 (900), а також на прямі короткі мобільні номери. Вартість хвилини розмови з таким номером може становити до 60 грн. Якщо Ви подзвонили за номером телефону вказаному в вакансії, а автовідповідач або людина що відповіла пропонує передзвонити на номер з таким кодом — переконливе прохання, не дзвоніть, щоб не стати жертвою телефонного обману!

Крім того, просимо вас остерігатися вакансій, де потрібне внесення заставної суми або страхового внеску. Пам'ятайте! Будь-яке вкладення коштів, яке потрібно від здобувача, в 90% випадків є шахрайством!

У разі виявлення подібної вакансії натисніть, будь ласка, на кнопку «Скарга», яка знаходиться під текстом кожної вакансії.

Давайте разом позбудемося шахраїв!

Причина скарги *

Опишіть коротко суть скарги *

  Гарячі вакансії

↑ Вгору