Акаунт не активовано. Перевірте пошту. 
  1. Робота в Україні
  2. Вакансії
Відправити резюме
Заблокована

Мастер-приемщик СТО

 26 грудня 2017 Харків 
Компанія:Корпорация "УкрАвто"  (https://jobs.ua/company-korporatsiya-ukravto-125250) ( Всі вакансії)

Вимоги

Освіта:базова вища
Досвід роботи:від двох років

Опис вакансії

ЧАО «ХАРЬКОВ-АВТО» требуется мастер-приемщик СТО, обязанности: выслушивает проблемы от клиента, принимает его автомобиль, открывает заказ-наряд, проводит входную экспресс-диагностику авто, рассчитывает стоимость работ, согласовывает работы по стоимости иобъему с клиентом, передает автомобиль мастеру участка, контроль по полноте и правильности запчастей необходимых для ремонта, контролирует полноту оплаты работ согласно ЗН. Высылайте резюме. 067−550−86−93

Показати контакти
Вас також можуть зацікавити такі вакансії


Увага!

Шановні кандидати, звертаємо вашу увагу на платні номери телефонів з кодом 070 (700), 090 (900), а також на прямі короткі мобільні номери. Вартість хвилини розмови з таким номером може становити до 60 грн. Якщо Ви подзвонили за номером телефону вказаному в вакансії, а автовідповідач або людина що відповіла пропонує передзвонити на номер з таким кодом — переконливе прохання, не дзвоніть, щоб не стати жертвою телефонного обману!

Крім того, просимо вас остерігатися вакансій, де потрібне внесення заставної суми або страхового внеску. Пам'ятайте! Будь-яке вкладення коштів, яке потрібно від здобувача, в 90% випадків є шахрайством!

У разі виявлення подібної вакансії натисніть, будь ласка, на кнопку «Скарга», яка знаходиться під текстом кожної вакансії.

Давайте разом позбудемося шахраїв!

Причина скарги *

Опишіть коротко суть скарги *

 Гарячі вакансії

Схожі вакансії

↑ Вгору