Акаунт не активовано. Перевірте пошту. 
  1. Робота в Україні
  2. Вакансії
Відправити резюме

Медична сестра

Заблокована
7 300 грн.
 14 березня  Калинівка (Київська обл.) 
Компанія: Військова частина А2860  (https://jobs.ua/company-vyskova-chastina-a2860-1577766) (Всі вакансії)

Вимоги

Освіта:середня
Досвід роботи:не вимагається
Графік роботи:повний робочий день

Опис вакансії

Требования: Чоловік 16-35 років. З медичною освітою (лікувальна справа). Необхідно призиватися(відновлюватися) на військову службу за контрактом (допоможемо). Служба не сумісна з вживанням алкоголю.

Обязанности: Робота в колективі. Чергування у стаціонарі. Медичні процедури.

Условия: медичний пункт, с. Данилівка. Соціальний пакет. На перші місяці служби забезпечуємо житлом. Матеріальне забезпечення у перші місяці - 7300 грн "чистими". Можливість кар'єрного та зарплатного зросту.

Питання - за телефоном(в т.ч. Viber).

Показати контакти
Вас також можуть зацікавити такі вакансії


Увага!

Шановні кандидати, звертаємо вашу увагу на платні номери телефонів з кодом 070 (700), 090 (900), а також на прямі короткі мобільні номери. Вартість хвилини розмови з таким номером може становити до 60 грн. Якщо Ви подзвонили за номером телефону вказаному в вакансії, а автовідповідач або людина що відповіла пропонує передзвонити на номер з таким кодом — переконливе прохання, не дзвоніть, щоб не стати жертвою телефонного обману!

Крім того, просимо вас остерігатися вакансій, де потрібне внесення заставної суми або страхового внеску. Пам'ятайте! Будь-яке вкладення коштів, яке потрібно від здобувача, в 90% випадків є шахрайством!

У разі виявлення подібної вакансії натисніть, будь ласка, на кнопку «Скарга», яка знаходиться під текстом кожної вакансії.

Давайте разом позбудемося шахраїв!

Причина скарги *

Опишіть коротко суть скарги *

  Гарячі вакансії

Схожі вакансії

↑ Вгору