Акаунт не активовано. Перевірте пошту. 
  1. Робота в Україні
  2. Вакансії
Відправити резюме
Заблокована

Менеджер по продажам

6 000 грн. + %
 22 січня Миколаїв 
Компанія:"Артель" ЛТД  (https://jobs.ua/company-artel-ltd-326170) ( Всі вакансії)

Вимоги

Освіта:не має значення
Досвід роботи:бажано
Графік роботи:повний робочий день

Опис вакансії

Требования: Девушка или парень от 23-30 лет, с опытом и без опыта работы, с испытательным сроком 1 месяц. Испытательный срок оплачивается, по истечению срока будет назначена заработная плата в зависимости от навыков. Для девушки предлагаем офисную работу, без командировок, для парня работа в офисе с возможностью командировок.

Обязанности: Оптовая продажа сырья для колбасных изделий.

Условия: Работа с 9:00-18:00, с Пн-Пт. Терновка. Официальное трудоустройство+соц.пакет

Показати контакти
Вас також можуть зацікавити такі вакансії


Увага!

Шановні кандидати, звертаємо вашу увагу на платні номери телефонів з кодом 070 (700), 090 (900), а також на прямі короткі мобільні номери. Вартість хвилини розмови з таким номером може становити до 60 грн. Якщо Ви подзвонили за номером телефону вказаному в вакансії, а автовідповідач або людина що відповіла пропонує передзвонити на номер з таким кодом — переконливе прохання, не дзвоніть, щоб не стати жертвою телефонного обману!

Крім того, просимо вас остерігатися вакансій, де потрібне внесення заставної суми або страхового внеску. Пам'ятайте! Будь-яке вкладення коштів, яке потрібно від здобувача, в 90% випадків є шахрайством!

У разі виявлення подібної вакансії натисніть, будь ласка, на кнопку «Скарга», яка знаходиться під текстом кожної вакансії.

Давайте разом позбудемося шахраїв!

Причина скарги *

Опишіть коротко суть скарги *

 Гарячі вакансії

Схожі вакансії

 
↑ Вгору