Акаунт не активовано. Перевірте пошту. 
  1. Робота в Україні
  2. Вакансії
Відправити резюме
Заблокована

Менеджер по продажам

40 000 грн.
 25 грудня 2017 Севастополь 
Компанія:Кадровое агентство оККеу   (https://jobs.ua/company-kadrovoe-agentstvo-okkeu-399459) ( Всі вакансії)

Вимоги

Освіта:середня
Досвід роботи:обов'язковий
Графік роботи:повний робочий день

Опис вакансії

Требования: опыт работы от 1 года, грамотная речь‚ умение вести переговоры, обучаемость.

Обязанности: прием и обработка заказов клиентов; информирование клиентов об изменениях услуг; поиск потенциальных клиентов путем телефонных переговоров, отправка коммерческих предложений, приглашение на личную встречу; составление ежемесячного плана продаж, отчетов руководству.

Условия: место работы-г. Севастополь, график работы 9-18.00, оплата транспортных расходов, оклад на испыт.срок до 3 мес.-15% от прихода, далее-25 тыс.руб+%.

Показати контакти
Вас також можуть зацікавити такі вакансії


Увага!

Шановні кандидати, звертаємо вашу увагу на платні номери телефонів з кодом 070 (700), 090 (900), а також на прямі короткі мобільні номери. Вартість хвилини розмови з таким номером може становити до 60 грн. Якщо Ви подзвонили за номером телефону вказаному в вакансії, а автовідповідач або людина що відповіла пропонує передзвонити на номер з таким кодом — переконливе прохання, не дзвоніть, щоб не стати жертвою телефонного обману!

Крім того, просимо вас остерігатися вакансій, де потрібне внесення заставної суми або страхового внеску. Пам'ятайте! Будь-яке вкладення коштів, яке потрібно від здобувача, в 90% випадків є шахрайством!

У разі виявлення подібної вакансії натисніть, будь ласка, на кнопку «Скарга», яка знаходиться під текстом кожної вакансії.

Давайте разом позбудемося шахраїв!

Причина скарги *

Опишіть коротко суть скарги *

 Гарячі вакансії

Схожі вакансії

↑ Вгору