Акаунт не активовано. Перевірте пошту. 
  1. Робота в Україні
  2. Вакансії
Відправити резюме

Менеджер по продажам

Заблокована
8 000 грн.
 27 лютого  Київ 

Вимоги

Освіта: незакінчена вища
Досвід роботи:від року
Графік роботи:повний робочий день

Опис вакансії

Торгово-производственная компания - поставщик немецкого высокотехнологичного полиграфического оборудования - приглашает на работу менеджера по продажам расходных материалов для тампонной и трафаретной печати.

Требования к кандидату: опыт работы в продажах от 1 года в сфере B2B (желательно промышленное оборудование, расходные материалы), высшее образование, опыт работы с 1С.

Задачи и обязанности: ведение клиентов, оформление заказов, сбор первичной маркетинговой информации, поиск новых клиентов и проведение преддоговорной работы, заключение договоров и контроль их исполнения.

Заработная плата от 8000 грн., официальное оформление, полный соц. пакет. Офис компании находится на ул. Алабяна (м. Петровка)

Показати контакти
Вас також можуть зацікавити такі вакансії


Увага!

Шановні кандидати, звертаємо вашу увагу на платні номери телефонів з кодом 070 (700), 090 (900), а також на прямі короткі мобільні номери. Вартість хвилини розмови з таким номером може становити до 60 грн. Якщо Ви подзвонили за номером телефону вказаному в вакансії, а автовідповідач або людина що відповіла пропонує передзвонити на номер з таким кодом — переконливе прохання, не дзвоніть, щоб не стати жертвою телефонного обману!

Крім того, просимо вас остерігатися вакансій, де потрібне внесення заставної суми або страхового внеску. Пам'ятайте! Будь-яке вкладення коштів, яке потрібно від здобувача, в 90% випадків є шахрайством!

У разі виявлення подібної вакансії натисніть, будь ласка, на кнопку «Скарга», яка знаходиться під текстом кожної вакансії.

Давайте разом позбудемося шахраїв!

Причина скарги *

Опишіть коротко суть скарги *

  Гарячі вакансії

Схожі вакансії

↑ Вгору