Акаунт не активовано. Перевірте пошту. 
  1. Робота в Україні
  2. Вакансії
Відправити резюме
Заблокована

Менеджер по продажам ювелирных изделий

15 000 грн.
  2 січня Львів 
Компанія:Ювелирная компания "Срибриум"  (https://jobs.ua/company-yuvelirnaya-kompaniya-sribrium-418434) ( Всі вакансії)

Вимоги

Освіта:повна вища
Досвід роботи:від року

Опис вакансії

Требования: Опыт работы в активных продажах от 2-х лет. Коммуникабельность, высшее образование, умение заинтересовать клиента, привлечение новых клиентов, командировки, вод.удост. категория «В» и наличие авто, работа с 1С и т.д.

Обязанности: Выполнение плана продаж, командировки по Львовской, Ровенской, Волынской, И-Франковская, Черновицкая и Тернопольской обл., ведение товарных остатков, переучет и т.д.

Условия: Бонусная система оплаты. З/п от 15 000 грн/мес.

Показати контакти


Увага!

Шановні кандидати, звертаємо вашу увагу на платні номери телефонів з кодом 070 (700), 090 (900), а також на прямі короткі мобільні номери. Вартість хвилини розмови з таким номером може становити до 60 грн. Якщо Ви подзвонили за номером телефону вказаному в вакансії, а автовідповідач або людина що відповіла пропонує передзвонити на номер з таким кодом — переконливе прохання, не дзвоніть, щоб не стати жертвою телефонного обману!

Крім того, просимо вас остерігатися вакансій, де потрібне внесення заставної суми або страхового внеску. Пам'ятайте! Будь-яке вкладення коштів, яке потрібно від здобувача, в 90% випадків є шахрайством!

У разі виявлення подібної вакансії натисніть, будь ласка, на кнопку «Скарга», яка знаходиться під текстом кожної вакансії.

Давайте разом позбудемося шахраїв!

Причина скарги *

Опишіть коротко суть скарги *

 Гарячі вакансії

↑ Вгору